
АВР PORTO FRANCO KD серия, автоматический ввод резерва, контроллер автозапуска генератора Порто Франко, блок
- В наличии
8 740 ₴
Економ. Серія KD
Необхідна комплектація для контролю роботи мережі та генератора, управління запуском генератора. Окремо контролер АВР для встановлення на DIN-рейку. Призначений для використання в однофазних чи трифазних електромережах. Як резервне джерело електроживлення передбачено використання однофазного електрогенератора.
Моделі АВР "Porto Franco" серії KD обладнані:
- роз'ємами керування запуском генератора
- роз'ємами для контролю мережі
- роз'ємом для підключення кнопки аварійного зупинки генератора
- роз'ємом для вибору конфігурації контролера: 1ф мережа – 1ф генератор / 3ф мережа – 1ф генератор
- світлодіодною індикацією та клавіатурою
- лічильником мотогодин
- чотирма динамічними параметрами: кількість спроб запуску генератора, максимальна тривалість включення стартера генератора, максимальна тривалість ввімкнення паливної заслінки, режим ввімкнення паливної заслінки при запуску генератора
- «режимом ДГУ», який дозволяє автоматизувати дизельні генератори – передбачена можливість розжарювання свічок перед запуском генератора
- можливістю управління паливною заслінкою електрогенератора: 4 режими
Технические характеристики
Напряжение питания 9 – 17,5 VDC
Максимальная мощность потребления 3 W
Максимальное фазное напряжение 277 VAC
Частота переменного тока 45 - 65 Hz
Порог определения пониженного фазного напряжения 147 VAC ± 5%
Порог определения нормального фазного напряжения 160 VAC ± 5%
Задержка определения пониженного фазного напряжения 5 сек
Конфигурация подключения внешней электрической сети (с нейтралью) трёхфазная или однофазная
Контакты реле «Зажигание» 4 A / 30 VDC
Контакты реле «Стартер» 8 A / 30 VDC
Контакты реле «Воздушная заслонка» 8 A / 30 VDC
Рабочий диапазон температур -20…+50°С
Степень защиты корпуса IP30
Габаритные размеры корпуса без учёта креплений (В*Ш*Г) 158*87*58 мм
Вес 0,35 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Porto Franco |
| Страна производитель | Украина |
| Степень защиты IP | 30 |
| Частота | 50 GHz |
| Потребляемая мощность | 3 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дисплей | Нет |
| Автоматический пуск | Да |
| Индикация | Звуковая/Световая/Вибро |
| Применение системы | Для генераторов |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 58 мм |
| Высота | 87 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Вес | 0.35 кг |
| Условия эксплуатации | |
| Минимальная температура окружающей среды | -20 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 50 град. |
- Цена: 8 740 ₴
- Способ упаковки: В коробке - контроллер, документация






