-26%Реле напряжения DigiTOP VP-3F40A M6W трехфазное, реле контроля и защиты от перенапряжения Диджитоп, отсекатель
- Готово к отправке
3 427 ₴
2 535,98 ₴
ПОЗВОНИ И ПОЛУЧИ СКИДКУ - НА ЛЮБОЕ РЕЛЕ НАПРЯЖЕНИЯ! ИЛИ ОСТАВЛЯЙ ЗАЯВКУ!
ОПИСАНИЕ ТОВАРА
Новинка 2023 року!
Трифазне реле напруги VP-3F40А M6W призначене для захисту трифазних споживачів від перепадів напруги, асиметрії фаз, зникнення фаз, контролю порядку чергування фаз. Пристрій запобігає виходу з ладу і продовжує термін експлуатації електрообладнання. З можливістю вибору режиму роботи як трифазне або як три незалежних однофазних реле.
Програмовані налаштування :
- значення верхньої та нижньої меж відключення по напрузі
- час затримки включення
- значення допустимої асиметрії фаз
- синхронний/асинхронний режим роботи
- контроль порядку чергування фаз
- регулування яскравості індикатора
- автоблокування кнопок
Технічні характеристики
| Номінальний струм навантаження |
40A |
|---|---|
| Максимальний допустимий струм навантаження |
50A |
| Вимірювана напруга |
50-400B |
| Час відключення по верхній межі |
0,02 сек |
| Час відключення по нижній межі |
1(120-170В), 0,02(120В і менше) сек |
| Час відключення при асиметрії фаз |
20 сек |
| Нижня межа відключення |
120-200В |
| Верхня межа відключення |
210-270В |
| Час затримки включення (крок 5 сек) |
5-600 сек |
| Асиметрія фаз (крок 1В) |
20-99 В |
| Режим роботи реле |
синхронний/асинхронний |
| Контроль порядку чергування фаз |
увімкнено/вимкнено |
| Вибір режиму контролю частоти |
Auto/50Гц |
| Похибка вимірювання |
не більше 1% |
| Розмір корпусу, модулів по 17,5 мм |
6 |
Універсальність.
Використовуючи цей пристрій, Ви зможете контролювати асиметрію фаз, порядок чергування фаз, відстежувати можливе зникнення однієї з фаз.
Прилад може працюватив синхронному/асинхронному режимах роботи.
Основне призначення нашої продукції – зробити Ваше життя комфортнішим.
Забудьте про необхідність покупки декількох приладів, ми об’єднали всі потрібне в одному.

Простота підключення.
Легкість і простота підключення пристрою, заощадить Ваш час і нерви. Щоб підключити прилад, достатньо скористатися інструкцією.
Завдяки компактним розмірам пристрою, Вам не буде потрібно багато вільного місця для установки.

Точність.
Точні цифрові налаштування, дозволять Вам з легкістю встановити індивідуальні параметри пристрою. Налаштування будуть збережені, навіть в разі відключення електроенергії.
Надійність.
Гарантія 5 років від виробника.
Ми намагаємося відповідати всім Вашим вимогам, тому наша система гарантійного і післягарантійного обслуговування максимально проста і зрозуміла
Безпека.
Негорючий, зносостійкий і ударостійкий корпус найкращим чином забезпечує надійний захист пристрою і безпеку його експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DigiTOP |
| Страна производитель | Украина |
| Погрешность измерения | 1 % |
| Время срабатывания | 0.02 сек |
| Материал корпуса | Пластик |
| Сечение подключаемых проводов | 10 кв.мм |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Дисплей | Да |
| Индикация | Цифровая |
| Цвет светодиода | Белый |
| Степень защиты IP | 20 |
| Срок службы | 10 лет |
| Технические характеристики | |
| Количество фаз | 3 |
| Номинальный ток | 40 А |
| Максимальный ток | 50 А |
| Номинальное напряжение катушки | 380 В |
| Минимальное напряжение срабатывания | 120 В |
| Максимальное напряжение срабатывания | 270 В |
| Максимальная мощность | 8800 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 105 мм |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 64 мм |
- Цена: 2 535,98 ₴
- Способ упаковки: В коробке - устройство, инструкция с паспортом




