ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз
-6%7 дней
Реле контроля уровня жидкости ETI HRH-5 UNI 24..240V AC/DC (1x8A_AC1), ЕТИ
- Готово к отправке
- Код: 2471715
2 162,40 ₴
2 032,66 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Артикул:
002471715
Назва:
HRH-5
Категорія:
Реле контролю рівня рідини
Максимальне навантаження AC1 (VA):
2500
Призначення:
Реле контролю та керування
Напруга живлення (V):
24-240
Вид контролю:
Рівень рідини
Кількість контактів:
1
Тип напруги:
AC/DC
Номінальний струм (A):
8
Тип контактів:
CO
Класифікація EC001447 Категорія Реле контроля уровня Номінальний струм 8 Тип напруги AC/DC Тип електричного з`єднання/Тип підключення Клемне приєднання Номінальна напруга живлення ланцюга управління Us змін. струму АС при 50 Гц з 24…240V Тип напруги для спрацьовування Змінний струм (AC) / Постійний струм (DC) Кількість входів для електродів 2 Мінімальна затримка при включенні 0.5s Максимальна затримка на включення 10s Встановлюваний поріг спрацьовування Так Кількість переключаючих контактів 1 Фізичний принцип вимірювання Провідний Ширина 18mm Висота 90mm Глибина 65mm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ETI |
| Страна производитель | Словения |
| Наличие корпуса | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Количество полюсов | 1 шт |
| Максимальная мощность | 1.7 кВт |
| Состояние | Новое |
| Масса | 72 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 64 мм |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технические характеристики | |
| Максимальный ток коммутации | 8 А |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Тип УЗО | Реле |
| Количество модулей | 1 шт. |
Информация для заказа
- Цена: 2 032,66 ₴
- Способ упаковки: В коробке




