-17%Выключатель трехклавишный LUMINA белый, HAGER WL0070, 10АХ/230В
- Готово к отправке
- Код: WL0070
433,16 ₴
359,52 ₴
Серія LUMINA від Hager - це недорогі та сучасні розетки та вимикачі, ідеальне рішення для встановлення у квартирах, приватних будинках, офісах.
Мають привабливий дизайн та доступну ціну.
Випускаються у трьох кольорах - білий, срібло та чорний.
Надійні механізми та якісний пластик, зручні у монтажі.
Выключатель трехклавишный LUMINA белый, HAGER WL0070, 10АХ/230В
Технічні характеристики
Архітектура
Кількість клавіш: 3
Керування та індикатори
Сигнальна лампочка: ні
Основні електричні характеристики
Номінальна напруга: 250 В
Номінальна напруга: 250 V
Номінальний струм: 10 AX
Електричний струм
Номінальний струм: 10 AX
Матеріали
Колір: Білий
Колір: білий
Колір RAL: RAL 9016 Транспортний білий
Матеріал: Пластик/метал
Зовнішній вигляд поверхні: глянцевий
Розміри
Глибина: 42 mm
Глибина занурення: 26 mm
Висота: 71 mm
Ширина: 71 mm
Монтаж
Монтаж: з роспірними лапками
Підключення
Тип з’єднання: гвинт
Стандарти
Дозволи: EN 60669-1
Безпека
Захисне виконання ІР: IP20
Умови використовання
Температура зберігання / транспортування: -10…50 °C
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Турция |
| Тип выключателя | Клавишный |
| Способ установки | Встроенный |
| Количество клавиш | 3 шт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет кнопки | Белый |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальный ток | 10 А |
| Мощность | 2200 Вт |
| Максимальная нагрузка на линию | 2200 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Сечение подключаемых проводов | 2.5 кв.мм |
| Срок службы | 60 лет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 42 мм |
| Высота | 71 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Основные атрибуты | |
| Частота тока | 50 Гц |
- Цена: 359,52 ₴
- Способ упаковки: В коробке, в целлофане







