ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз
-17%8 дней
Выключатель двухклавишный LUMINA черный, HAGER WL0043, антрацит 10АХ/230В
- Готово к отправке
- Код: WL0043
206,44 ₴
171,35 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Серія LUMINA від Hager - це недорогі та сучасні розетки та вимикачі, ідеальне рішення для встановлення у квартирах, приватних будинках, офісах.
Мають привабливий дизайн та доступну ціну.
Випускаються у трьох кольорах - білий, срібло та чорний.
Надійні механізми та якісний пластик, зручні у монтажі.
Выключатель двухклавишный LUMINA черный, HAGER WL0043 1-полюсный, антрацит 10АХ/230В
| Технічні характеристики |
| Кількість клавіш: | 2 |
| Сигнальна лампочка: | ні |
Основні електричні характеристики
| Номінальна напруга: | 250 В |
| Номінальна напруга: | 250 V |
| Номінальний струм: | 10 AX |
| Номінальний струм: | 10 AX |
| Колір линіі дізайну: | чорний |
| Колір: | Чорний |
| Колір RAL: | RAL 9004 Сигнальний чорний |
| Матеріал / Дизайн: | лакований |
| Матеріал: | Пластик/метал |
| Глибина: | 42 mm |
| Глибина занурення: | 26 mm |
| Висота: | 71 mm |
| Ширина: | 71 mm |
| Монтаж: | з роспірними лапками |
| Тип з’єднання: | Штекерне під’єднання |
| Дозволи: | EN 60669-1 |
| Захисне виконання ІР: | IP20 |
| Температура зберігання / транспортування: | -10…50 °C |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Турция |
| Тип выключателя | Клавишный |
| Способ установки | Встроенный |
| Количество клавиш | 2 шт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет кнопки | Белый |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальный ток | 10 А |
| Мощность | 2200 Вт |
| Максимальная нагрузка на линию | 2200 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Сечение подключаемых проводов | 2.5 кв.мм |
| Срок службы | 60 лет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 42 мм |
| Высота | 71 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Основные атрибуты | |
| Частота тока | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 171,35 ₴
- Способ упаковки: В коробке, в целлофане







