ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз
-17%8 дней
Панель подвійна для RJ12/RJ45 LUMINA черный, HAGER WL2323 антрацит
- Готово к отправке
- Код: WL2323
224,12 ₴
186,02 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Серія LUMINA від Hager - це недорогі та сучасні розетки та вимикачі, ідеальне рішення для встановлення у квартирах, приватних будинках, офісах.
Мають привабливий дизайн та доступну ціну.
Випускаються у трьох кольорах - білий, срібло та чорний.
Надійні механізми та якісний пластик, зручні у монтажі.
Панель подвійна для RJ12/RJ45 LUMINA черный, HAGER WL2323 антрацит
Технічні характеристики
Матеріали
Колір линіі дізайну: чорний
Колір: Чорний
Колір RAL: RAL 9004 Сигнальний чорний
Матеріал / Дизайн: лакований
Матеріал: Пластик/метал
Підключення
Тип з’єднання: Для RJ45 Keystone
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Турция |
| Способ установки | Встроенный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальный ток | 16 А |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Сечение подключаемых проводов | 2.5 кв.мм |
| Степень защиты IP | 20 |
| Срок службы | 60 лет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 42 мм |
| Высота | 71 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Основные | |
| Количество клавиш | 1 шт. |
| Максимальная нагрузка на линию | 2200 Вт |
| Цвет кнопки | Белый |
| Мощность | 2200 |
| Тип выключателя | Клавишный |
Информация для заказа
- Цена: 186,02 ₴
- Способ упаковки: В коробке, в целлофане







