ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз
-17%8 дней
Рамка 4-кратная LUMINA черный intens, HAGER WL5743 антрацит, четверная хагер
- Готово к отправке
- Код: WL5743
364,52 ₴
302,55 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Серія LUMINA від Hager - це недорогі та сучасні розетки та вимикачі, ідеальне рішення для встановлення у квартирах, приватних будинках, офісах.
Мають привабливий дизайн та доступну ціну.
Випускаються у трьох кольорах - білий, срібло та чорний.
Надійні механізми та якісний пластик, зручні у монтажі.
Рамка 4-кратная LUMINA черный intens, HAGER WL5743 антрацит, четверная хагер
Технічні характеристики
Ємкість
Кількість модулів штепсельних розеток: 4
Матеріали
Колір линіі дізайну: чорний
Колір: RAL 9016
Колір: білий
Колір RAL: RAL 9004 Сигнальний чорний
Матеріал / Дизайн: лакований
Матеріал: термопласт
Розміри
Глибина: 10,4 mm
Висота: 87,4 mm
Ширина: 300,4 mm
Безпека
Захисне виконання ІР: IP20
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Турция |
| Способ установки | Встроенный |
| Количество разъемов | 4 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальный ток | 16 А |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Заземление | Нет |
| Защитная крышка | Нет |
| Защитные шторки | Нет |
| Степень защиты IP | 20 |
| Срок службы | 60 лет |
| Состояние | Новое |
| Возможность подзарядки от USB | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 10.4 мм |
| Высота | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 302,55 ₴
- Способ упаковки: В коробке, в целлофане







