-17%Рамка 3-кратная LUMINA soul белый ВЕРТИКАЛЬНАЯ, HAGER WL5130, тройная хагер
- Готово к отправке
- Код: WL5130
137,80 ₴
114,37 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Серія LUMINA від Hager - це недорогі та сучасні розетки та вимикачі, ідеальне рішення для встановлення у квартирах, приватних будинках, офісах.
Мають привабливий дизайн та доступну ціну.
Випускаються у трьох кольорах - білий, срібло та чорний.
Надійні механізми та якісний пластик, зручні у монтажі.
Рамка 3-кратная LUMINA soul белый ВЕРТИКАЛЬНАЯ, HAGER WL5130, тройная хагер
Технічні характеристики
Ємкість
Кількість модулів штепсельних розеток: 3
Матеріали
Колір: Білий
Колір: білий
Колір RAL: RAL 9016 Транспортний білий
Матеріал: термопласт
Зовнішній вигляд поверхні: глянцевий
Розміри
Глибина: 10,4 mm
Монтаж
Монтаж: для вертикального та горизонтального монтажу, з'єднаннє хомутом
Безпека
Захисне виконання ІР: IP20
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Турция |
| Способ установки | Встроенный |
| Количество разъемов | 3 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальный ток | 16 А |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Заземление | Нет |
| Защитная крышка | Нет |
| Защитные шторки | Нет |
| Степень защиты IP | 20 |
| Срок службы | 60 лет |
| Состояние | Новое |
| Возможность подзарядки от USB | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 10.4 мм |
| Высота | 80 мм |
- Цена: 114,37 ₴
- Способ упаковки: В коробке, в целлофане







