
Щит Schneider-Electric Easy9 EU встраиваемый 36 модулей прозрачная дверь EZ9EUA312, бокс Шнайдер для автоматов
- Готово к отправке
- Код: EZ9EUA312
1 642,37 ₴
Щит пластиковий Easy9 EU, врізний, 3 ряди по 12 модулів, димчасті двері
EZ9EUA312
Щит Easy9 EU це врізний розподільчий щит для модульного обладнання. Він розміром 3 ряди по 12 модулів по 18 мм та в нього може бути встановлено будь-яке модульне обладнання. Щит поставляється разом з клемниками земля та нейтраль, та їх кріпленням. Кожен клемник має 22 клеми підключення (11x16мм² + 11x10мм²). Він поставляється з димчастими дверима, які переставляються та відкриваються на кут 180°. Колір щита - білий (RAL 9003). Щит призначений для встановлення в приміщенні. Ступінь захисту IP40 з закритими і IP30 з відкритими дверима. Підведення кабелю можливо здійснити з 4 сторін щита через кабельні вводи. Він призначений для нового встановлення або заміни існуючого щита в житлових та малих комерційних будівлях. Його номінальний струм In 80 А. Номінальна напруга ізоляції Ui - 500 В. Номінальна робоча напруга Ue - 400 В. Внутрішня комплектація щита: захисний картон, зйомне шассі з DIN-рейкою, пластрон. Розміри: (Ш) 300 мм x (В) 470 мм x (Г) 99 мм. Ширина 72 модулів по 9 мм. Вага виробу - 1,85 кг. Щит виготовлено з самозатухаючого пластику. Його стійкість до вогню та надмірної температури становить 650°C протягом 30 хв відповідно до МЕК 60695-2-10. Клас електроізоляції ІІ (подвійна ізоляція). Ступінь забруднення 2. Відповідно до стандарту МЕК 62262 ступінь ударозахисту IK07. Робоча температура від -25°C до +60°C. Температура зберігання від -25°С до +70°С. Даний щит відповідає стандарту МЕК 60670-1-24.
Технічні характеристики
| Діапазон | Easy9 |
|---|---|
| Назва продукту | Easy9 EU |
| Тип виробу або компоненту | Огорожа |
| Тип шафи | Модульний щит |
| Nb модулів 18 мм на ряд | 12 |
| Монтаж шафи | Врівень |
|---|---|
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 72 |
| Загальна кількість модулів шириною 18 мм | 36 |
| Тип рейки | DIN |
| Тип установки | Критий |
| Функція клемного блоку | Земля / нейтраль |
| Кількість клемних блоків | 1 Земля (Гвинтовий) з 22 випереджає 1 Нейтральний (Гвинтовий) з 22 випереджає |
| Розподільчий блок відводів | 11 x 16 мм² + 11 x 10 мм² для Земля 11 x 16 мм² + 11 x 10 мм² для Нейтральний |
| Кабельний ввід | Попередньо вирізані отвори |
| Тип дверей | Прозорий |
| Сторона відкривання дверей | Двосторонній (180 °) |
| [In] номінальний струм | 80 А |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 400 В |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 500 В |
| Матеріал корпусу | Шафа самозагасаючий пластик |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 470 мм |
| Глибина | 99 мм |
| Колір | Шафа: Білий (RAL 9003) Двері: Димчастий |
| Маса нетто | 1,85 кг |
| Стандарти | МЕК 60670-1-24 |
|---|---|
| Вогнестійкість | 650 °C ( 30 хв ) відповідно до МЕК 60695-2-10 |
| Ступінь захисту | IP40 відповідно до МЕК 60529 (закриті двері) IP30 відповідно до МЕК 60529 (Відкриті двері) |
| Ступінь ударозахисту | IK07 conforming to МЕК 62262 |
| Ступінь забруднення | 2 |
| Клас електричної ізоляції | Клас II |
| Робоча температура навколишнього середови | -25…60 °C |
| Температура навколишнього повітря для збер | -25…70 °C |
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 10 см |
| Ширина 1 упаковки | 47 см |
| Довжина 1 упаковки | 30 см |
| Вага 1 упаковки | 1,850 кг |
| Тип 2 упаковки | CAR |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 4 |
| Висота 2 упаковки | 53 см |
| Ширина 2 упаковки | 41 см |
| Довжина 2 упаковки | 31 см |
| Вага 2 упаковки | 8,16 кг |
| Тип 3 упаковки | P12 |
| Кількість одиниць у 3 упаковці | 48 |
| Висота 3 упаковки | 118 см |
| Ширина 3 упаковки | 80 см |
| Довжина 3 упаковки | 120 см |
| Вага 3 упаковки | 97,92 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Болгария |
| Тип продукции | Готовый продукт |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Вариант установки | Настенный |
| Тип монтажа | Встраиваемый |
| Степень защиты IP | 40 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 99 мм |
| Высота с учетом опор | 470 мм |
| Вес | 1.8 кг |
| Конструктивные особенности | |
| Количество отсеков | 1 |
| Количество модулей | 36 |
| Количество монтажных направляющих | Три пары |
| Передняя дверь | Одностворчатая, Без замка |
| Угол открывания двери | 180 град. |
| Дополнительные характеристики | |
| Возможность правостороннего и левостороннего навешивания двери | Да |
| Цвет шкафа | Белый |
| Поставка шкафа | В собранном виде |
- Цена: 1 642,37 ₴
- Способ упаковки: В полиэтиленовой упаковке










