ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз
-17%7 дней
Дополнительный контакт для импульсного реле 250В/2А, Hager EPN051, Хагер модульное реле
- В наличии
- Код: EPN051
845,52 ₴
701,78 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Додатковий контакт для імпульсних реле, 250В/2А
Номінальний струм: 2 A
Робоча температура: -5…40 °C
Тип з’єднання: Гвинтовий
Температура зберігання / транспортування: -40…80 °C
Номінальна робоча напруга змінного струму: 250 V
Номінальна напруга ізоляції: 250 V
Глибина встановленого виробу: 58 mm
Висота встановленого виробу: 83 mm
Ширина встановленого виробу: 8,75 mm
Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: 1 - 6мм²
Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: 1,5 - 10 мм²
Європейська директива WEEE: пов`язаний
Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: 0,1 W
Заводська установка: ні
Тип контактів: 1НЗ + 1НВ
Кількість контактів: 2
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Германия |
| Количество переключающих контактов | 1 шт |
| Количество размыкающих контактов | 1 шт |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Сечение подключаемых проводов | 10 кв.мм |
| Степень защиты IP | 20 |
| Технические характеристики | |
| Минимальный ток коммутации | 2 А |
| Максимальный ток коммутации | 2 А |
| Напряжение | 250 В |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 80 град. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 58 мм |
| Высота | 83 мм |
| Ширина | 9 мм |
Информация для заказа
- Цена: 701,78 ₴
- Способ упаковки: В коробке



