ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
220vip.com.ua
вверхвниз
-22%27 дней
Щит в/у IP30/II QC 1107x565x112мм 84M+Multimedia, HAGER UNIVERS FWU72K1, бокс Хагер внутренний, шкаф (rozetka)
- В наличии
- Код: FWU72K1
29 584,36 ₴
23 075,80 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Технічні характеристики
Електричний струм
Номінальний струм: 125 A
Кришка, двері
Тип закривання дверей: Відкидна ручка з затискним пристроєм
Матеріали
Колір: білий
Колір RAL: RAL 9010 - Білий
Матеріал: Сталь
Розміри
Глибина занурення: 112 mm
Глибина ніші в стіні: 115 mm
Глибина встановленого виробу: 125 mm
Внутрішня глибина: 119 mm
Висота встановленого виробу: 1153 mm
Висота установки: 1153 mm
Ширина встановленого виробу: 603 mm
Ширина в модулях: 24
Товщина матеріалу бічної поверхні: 1 mm
Монтаж
Підходить для вживання поза будинком: ні
Підключення
Кількість вхідних кабелів: 4
Обладнання
Кількість рядів щита: 7
Кількість секцій щита: 2
Кількість рядів: 14
Можливість приєднання додаткового обладнання: так
Стандарти
Європейська директива WEEE: пов'язаний
Безпека
Клас захисту IK від механічних ударів: IK07
Захисне виконання ІР: IP30
Клас захисту: Клас захисту IІ
Електричний струм
Номінальний струм: 125 A
Кришка, двері
Тип закривання дверей: Відкидна ручка з затискним пристроєм
Матеріали
Колір: білий
Колір RAL: RAL 9010 - Білий
Матеріал: Сталь
Розміри
Глибина занурення: 112 mm
Глибина ніші в стіні: 115 mm
Глибина встановленого виробу: 125 mm
Внутрішня глибина: 119 mm
Висота встановленого виробу: 1153 mm
Висота установки: 1153 mm
Ширина встановленого виробу: 603 mm
Ширина в модулях: 24
Товщина матеріалу бічної поверхні: 1 mm
Монтаж
Підходить для вживання поза будинком: ні
Підключення
Кількість вхідних кабелів: 4
Обладнання
Кількість рядів щита: 7
Кількість секцій щита: 2
Кількість рядів: 14
Можливість приєднання додаткового обладнання: так
Стандарти
Європейська директива WEEE: пов'язаний
Безпека
Клас захисту IK від механічних ударів: IK07
Захисне виконання ІР: IP30
Клас захисту: Клас захисту IІ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Германия |
| Тип использования | Универсальный |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Вариант установки | Настенный |
| Тип монтажа | Встраиваемый |
| Степень защиты IP | 30 |
| Состояние | Новое |
| Тип оборудования | Щит |
| Габаритные размеры | |
| Рабочая глубина (мм) | 112 |
| Ширина | 603 мм |
| Глубина | 125 мм |
| Высота с учетом опор | 1153 мм |
| Толщина боковых стенок шкафа | 1 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Количество отсеков | 2 |
| Дополнительные характеристики | |
| Поставка шкафа | В собранном виде |
Информация для заказа
- Цена: 23 075,80 ₴
- Способ упаковки: В коробке



