ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
220vip.com.ua
вверхвниз
-22%27 дней
Щит з/у Univers для ММ-обладнання + 144 мод. 950x800x160мм, HAGER UNIVERS FWB63K1, бокс Хагер настенный, шкаф
- В наличии
- Код: FWB63K1
25 747,28 ₴
20 082,88 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Технічні характеристики
Архітектура
Тип монтажу: Зовнішній монтаж
Електричний струм
Номінальний струм: 125 A
Кришка, двері
Тип закривання дверей: Відкидна ручка з затискним пристроєм та
Матеріали
Колір: білий
Колір RAL: RAL 9010 - Білий
Матеріал: Сталь
Розміри
Глибина встановленого виробу: 165 mm
Внутрішня глибина: 156 mm
Висота встановленого виробу: 950 mm
Висота установки: 950 mm
Ширина встановленого виробу: 800 mm
Ширина в модулях: 36
Товщина матеріалу бічної поверхні: 1 mm
Висота: 950 mm
Ширина: 800 mm
Монтаж
Підходить для вживання поза будинком: ні
Підключення
Кількість вхідних кабелів: 6
Обладнання
Кількість рядів щита: 6
Кількість секцій щита: 3
Кількість рядів: 12
Можливість приєднання додаткового обладнання: так
Стандарти
Європейська директива WEEE: пов'язаний
Безпека
Клас захисту IK від механічних ударів: 09
Захисне виконання ІР: IP31
Клас захисту: Клас захисту IІ
Архітектура
Тип монтажу: Зовнішній монтаж
Електричний струм
Номінальний струм: 125 A
Кришка, двері
Тип закривання дверей: Відкидна ручка з затискним пристроєм та
Матеріали
Колір: білий
Колір RAL: RAL 9010 - Білий
Матеріал: Сталь
Розміри
Глибина встановленого виробу: 165 mm
Внутрішня глибина: 156 mm
Висота встановленого виробу: 950 mm
Висота установки: 950 mm
Ширина встановленого виробу: 800 mm
Ширина в модулях: 36
Товщина матеріалу бічної поверхні: 1 mm
Висота: 950 mm
Ширина: 800 mm
Монтаж
Підходить для вживання поза будинком: ні
Підключення
Кількість вхідних кабелів: 6
Обладнання
Кількість рядів щита: 6
Кількість секцій щита: 3
Кількість рядів: 12
Можливість приєднання додаткового обладнання: так
Стандарти
Європейська директива WEEE: пов'язаний
Безпека
Клас захисту IK від механічних ударів: 09
Захисне виконання ІР: IP31
Клас захисту: Клас захисту IІ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Германия |
| Тип использования | Универсальный |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Вариант установки | Настенно-напольный |
| Тип монтажа | Навесной |
| Степень защиты IP | 31 |
| Состояние | Новое |
| Тип оборудования | Щит |
| Габаритные размеры | |
| Рабочая глубина (мм) | 112 |
| Ширина | 800 мм |
| Глубина | 125 мм |
| Высота с учетом опор | 950 мм |
| Толщина боковых стенок шкафа | 1 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Количество отсеков | 3 |
| Дополнительные характеристики | |
| Поставка шкафа | В собранном виде |
Информация для заказа
- Цена: 20 082,88 ₴
- Способ упаковки: В коробке



