-22%Щит навесной мультимедийный, 2 ряда, VB218MP VEGA HAGER белый, бокс Хагер, шкаф наружный (rozetka)
- В наличии
- Код: VB218MP
4 599,92 ₴
3 587,94 ₴
Технічні характеристики
Архітектура
Тип монтажу: Зовнішній монтаж
Електричний струм
Номінальний струм: 90 A
Кришка, двері
Тип закривання дверей: Защіпка
Кількість замків дверей: 1
Матеріали
Колір: RAL 9010
Колір: білий
Матеріал: Полістірол (PS)
Розміри
Глибина встановленого виробу: 146 mm
Внутрішня глибина: 140 mm
Висота встановленого виробу: 475 mm
Ширина встановленого виробу: 400 mm
Ширина в модулях: 18
Товщина матеріалу бічної поверхні: 2,5 mm
Обладнання
Кількість рядів щита: 2
Кількість рядів: 1
Можливість приєднання додаткового обладнання: так
Стандарти
Європейська директива WEEE: не пов'язаний
Безпека
Захисне виконання ІР: IP00
Клас захисту: Клас захисту IІ
new Vega ваш хаб інновацій
- Від 1 до 4 рядів від 18 до 72 модулів.
- IP40 (з дверцятами) / IK07. Клас ізоляції - II.
- Корпуси виконані з ізоляційного матеріалу, колір RAL 9010.
- Корпуси оснащені знімними шасі й DIN рейками (по одному за допомогою затискачів) для зручності монтажу. DIN рейки можуть бути опущені для розміщення пристроїв з більш високим розміром встановлення.
- Пластини кабельних вводів доводяться за допомогою затискачів, які також можна загвинтити.
- Шафа пропонує безліч кабельних просторів.
Авторська розробка
Дизайн продукції Hager незаперечно має відбиток Ервіна Ван Ханденховена (Erwin Van Handenhoven), директора по дизайну Hager Group з липня 2013 року. Успішне співробітництво, між концерном Hager та цим відомим промисловим дизайнером, відображається майже в кожному проекті. Крім конкретного дизайну виробів, місія Ервіна полягає в тому, щоб «формувати» майбутнє і, таким чином, розвивати електротехнічну область, малюючи нові форми та встановлення нових стандартів. New Vega є останнім результатом. Це гарний приклад нового напряму, який ми хочемо застосувати в майбутньому з новими продуктами та електрощитками.
Вишуканий дизайн
Заштрихована смужка, срібна ручка та похилий край двері - це лише деякі характерні особливості, які виділяють new Vega серед інших щитів.
Швидкий і простий в установці
Легке кріплення на стіну.
Чотири попередньо зібрані петлі, що обертаються на 360 °, гарантують ідеальний монтаж корпусу. У петлях є подовжений отвір (6 х 13 мм). Завдяки цій системі ви завжди зможете скоординуватися з розташуванням зроблених отворів у стіні.
Легка проводка й кабельне з'єднання
Направляючі для дротів тримають провід в поперечному напрямку по лівій і правій сторонах і можуть регулюватися по висоті кожної DIN-рейки.
Інтегровані точки кріплення
Розташовані по всій ширині корпусу, а також зверху і знизу, вони дозволяють прикріпити кабель живлення та інші кабелі за допомогою затискачів.
Міцне багатофункціональне шасі
DIN-рейки можуть бути окремо від'єднані та встановлені в "глибше" для розміщення більших пристроїв, таких як клемники і т. п.
Шасі також має отвори для кріплення проводів за допомогою затискачів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Германия |
| Тип использования | Универсальный |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Вариант установки | Настенный |
| Тип монтажа | Навесной |
| Степень защиты IP | 40 |
| Состояние | Новое |
| Тип оборудования | Щит |
| Габаритные размеры | |
| Рабочая глубина (мм) | 140 |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 146 мм |
| Высота с учетом опор | 475 мм |
| Толщина боковых стенок шкафа | 2.5 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Количество отсеков | 2 |
| Передняя дверь | Одностворчатая |
| Дополнительные характеристики | |
| Поставка шкафа | В собранном виде |
- Цена: 3 587,94 ₴
- Способ упаковки: В коробке










