ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз

SFT440 Переключатель Hager 4P, 40А I-0-II трехпозиционный для ввода резерва Хагер, для резервного питания
- Готово к отправке
- Код: SFT440
1 715 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Технічні характеристики
Архітектура
Тип управління: Перемикач
Кількість полюсів: 4 P
Тип полюса: 4 P
Основні електричні характеристики
Номінальна робоча напруга змінного струму: 400 V
Частота: 50/60 Hz
Напруга
Номінальна напруга ізоляції: 440 V
Тип напруги вхід 1: AC
Стійкість по відношенню до номінальної імпульсної напруги: 4000 V
Електричний струм
Номінальний робочий струм АС21 категорія В: 40 A
Номінальний робочий струм АС22 категорія А: 40 A
Номінальний струм: 40 A
Допустимий номінальний струм що витримується менше 1 сек.: 0,6 kA
Номінальний термічний струм: 40 A
Номінальний робочий струм АС21 категорія А: 40 A
Номінальний робочий струм АС22 категорія В: 40 A
Потужність
Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: 8,4 W
Розсіювана потужність з розрахунку на кожний полюс: 2,1 W
Витривалість
Електрична міцність при номінальному навантаженні по AC 21 у робочих циклах: 25000
Електрична міцність при номінальному навантаженні по AC 22 у робочих циклах: 25000
Кількість механічних процесів: 200000
Розміри
Глибина встановленого виробу: 71 mm
Висота встановленого виробу: 83 mm
Ширина встановленого виробу: 70 mm
Монтаж
Момент затяжки: 1,8 Нм
Підключення
Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: 1,5 - 10 мм²
Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: 1,5 - 16 мм²
Тип з’єднання: Гвинтовий
Обладнання
Кількість перемикачів: 4
Стандарти
Стандартний текст: IEC 60947-3
Європейська директива WEEE: пов'язаний
Безпека
Захисне виконання ІР: IP20
Умови використовання
Робоча температура: -20…50 °C
Ступінь забруднення відповідно до IEC 60664 / IEC 60947-2: 2
Висота: 2000 m
Температура зберігання / транспортування: -40…80 °C
Архітектура
Тип управління: Перемикач
Кількість полюсів: 4 P
Тип полюса: 4 P
Основні електричні характеристики
Номінальна робоча напруга змінного струму: 400 V
Частота: 50/60 Hz
Напруга
Номінальна напруга ізоляції: 440 V
Тип напруги вхід 1: AC
Стійкість по відношенню до номінальної імпульсної напруги: 4000 V
Електричний струм
Номінальний робочий струм АС21 категорія В: 40 A
Номінальний робочий струм АС22 категорія А: 40 A
Номінальний струм: 40 A
Допустимий номінальний струм що витримується менше 1 сек.: 0,6 kA
Номінальний термічний струм: 40 A
Номінальний робочий струм АС21 категорія А: 40 A
Номінальний робочий струм АС22 категорія В: 40 A
Потужність
Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: 8,4 W
Розсіювана потужність з розрахунку на кожний полюс: 2,1 W
Витривалість
Електрична міцність при номінальному навантаженні по AC 21 у робочих циклах: 25000
Електрична міцність при номінальному навантаженні по AC 22 у робочих циклах: 25000
Кількість механічних процесів: 200000
Розміри
Глибина встановленого виробу: 71 mm
Висота встановленого виробу: 83 mm
Ширина встановленого виробу: 70 mm
Монтаж
Момент затяжки: 1,8 Нм
Підключення
Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: 1,5 - 10 мм²
Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: 1,5 - 16 мм²
Тип з’єднання: Гвинтовий
Обладнання
Кількість перемикачів: 4
Стандарти
Стандартний текст: IEC 60947-3
Європейська директива WEEE: пов'язаний
Безпека
Захисне виконання ІР: IP20
Умови використовання
Робоча температура: -20…50 °C
Ступінь забруднення відповідно до IEC 60664 / IEC 60947-2: 2
Висота: 2000 m
Температура зберігання / транспортування: -40…80 °C
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Hager |
| Количество полюсов | 4 шт |
| Номинальный ток | 40 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Степень защиты IP | 20 |
| Механическая износостойкость | 200000 циклов |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 71 мм |
| Высота | 83 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Основные | |
| Тип УЗО | Выключатель |
| Максимальное сечение провода | 16 кв. мм |
| Коммутационная износостойкость | 25000 циклов |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 70 град. |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Срок службы | 20 лет |
| Технические характеристики | |
| Номинальное рабочее напряжение по переменному току | 380 В |
| Количество модулей | 4 шт. |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 715 ₴
- Способ упаковки: В коробке







