-26%Реле напряжения DigiTOP VA-3F40A M6R с контролем тока, трехфазное, реле защиты от перенапряжения Диджитоп
- Готово к отправке
3 618 ₴
2 677,32 ₴
Новинка 2024 року!
Просунута версія трифазного реле напруги з контролем струму. Пристрій призначений для захисту трифазних мереж від перепадів напруги, асиметрії фаз, зникнення фаз, контролю порядку чергування фаз, пеервищення струму (перенавантаження). Пристрій запобігає виходу з ладу і продовжує термін експлуатації електрообладнання. З можливістю вибору режиму роботи як трифазне або як три незалежних однофазних реле.
Основні характеристики:
- Індикація діючого значення напруги та струму по коєній фазі
- Робота з джерелами напруги з нестабільною частотою (генератори тощо) в трифазному режимі
- Точне цифрове керування налаштуваннями
- Термозахист
- TrueRMS
- Можливість калібрування показників вольтметра

Технічні характеристики
| Номінальний струм навантаження |
40А |
|---|---|
| Максимальний струм навантаження |
50A |
| Вимірювання напруга на кожній фазі |
50-400В |
| Час відключення по верхній межі |
не більше 0,02 сек |
| Час відключення за нижньою межею |
120-170В – 1 сек, 120В і менше – 0,02 сек |
| Верхня межа відключення за напругою (програмується) |
210-270В |
| Нижня межа відключення за напругою (програмується) |
120-200В |
| Час затримки включення (програмується) |
0-600 сек |
| Межа відключення за струмом (програмується) |
1-40 А |
| Час відключення за струмом |
Iвим > 2Iном – 0,02 сек, Iмакс < Iвим < 2Iном – 5 сек, Iном < Iвим < Iмакс – 600 сек |
| Асиметрія фаз (крок 1В) |
20-99 В |
| Режим роботи |
синхронний/асинхронний (трифазний/однофазний) |
| Розмір корпусу, модулів по 17,5 мм |
6 |
Максимум функцій в одному пристрої
Забудьте про необхідність покупки декількох приладів, ми об’єднали все потрібне в одному. В одному пристрої ви отримуєте 3 реле напруги і 3 реле струму.

Журнал спрацювань
Реле запам’ятовує 85 спрацьовувань за напругою і 25 за струмом.

Термозахист
Реле обладнане датчиком температури для захисту від перегріву.

Універсальність
Використовуючи цей пристрій, Ви зможете контролювати асиметрію фаз, порядок чергування фаз, відстежувати можливе зникнення однієї з фаз.
Прилад може працювати в однофазному чи трифазному режимах роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DigiTOP |
| Страна производитель | Украина |
| Погрешность измерения | 1 % |
| Время срабатывания | 0.02 сек |
| Материал корпуса | Пластик |
| Сечение подключаемых проводов | 10 кв.мм |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Дисплей | Да |
| Индикация | Цифровая |
| Цвет светодиода | Красный |
| Степень защиты IP | 20 |
| Срок службы | 10 лет |
| Технические характеристики | |
| Количество фаз | 3 |
| Номинальный ток | 40 А |
| Максимальный ток | 63 А |
| Номинальное напряжение катушки | 380 В |
| Минимальное напряжение срабатывания | 120 В |
| Максимальное напряжение срабатывания | 270 В |
| Максимальная мощность | 9000 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 105 мм |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 64 мм |
- Цена: 2 677,32 ₴
- Способ упаковки: В коробке - устройство, инструкция с паспортом






