ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз

Описание товара
Особливості
Артикул:002412001
Назва:
ZE 230V
Категорія:
Дзвінок на DIN-рейку
Група каталогу:
Дзвінок ZE / Зумер BE, BEE
Підгрупа:
Дзвінок/Зумер Класифікація
EC000131
Категорія
Звонок
Колір корпусу
Сірий
Матеріал корпусу
Пластик
Потужність звуку, гучність
75dB
Номінальна напруга
230V
Ступінь захисту IP
IP20
Кількість модулів
1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ETI |
| Страна производитель | Словения |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Срок службы | 15 лет |
| Вес | 0.062 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 63 мм |
| Высота | 80 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технические характеристики | |
| Количество модулей | 1 шт |
| Номинальная отключающая способность (Icn) | 4500 А |
| Частота тока | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 637,50 ₴
- Способ упаковки: В коробке



