ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз

Щит модульный ECT 4x18PT (72мод.прозр.дверь) ETI, наружный 1100270, распределительный бокс
- В наличии
- Код: 1100270
2 662,20 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Особенности
- 001100270
Назва: ECT 4x18PT
Категорія: Щит зовнішній розподільний
Спосіб монтажу: Зовнішньої установки
Номінальна напруга (В): 400
Номінальний струм (A): 63
Ступінь захисту IP: IP40
Кількість рядів: 4
Кількість модулів (всього / в ряду): 72 / 18
Дверцята (колір, матеріал): Plastic, transparent
Основа корпусу (матеріал, колір): Білі пластикові
Кількість клем PE / N (з'єднань): 30 / 30
Випробування розпеченим дротом (° C): 650
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ETI |
| Страна производитель | Словения |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Вариант установки | Настенный |
| Тип монтажа | Навесной |
| Степень защиты IP | 40 |
| Состояние | Новое |
| Расчетное количество модулей | 72 |
| Тип оборудования | Щит |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 396 мм |
| Глубина | 112 мм |
| Высота без опор | 651 мм |
| Вес | 3.2 кг |
| Масса | 3.2 |
| Конструктивные особенности | |
| Количество отсеков | 1 |
| Количество модулей | 72 |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет шкафа | Белый |
| Прозрачные двери | Да |
| Открытие двери | Горизонтальное |
| Монтажный комплект | Да |
| Смотровое окошко | Нет |
| Цвет | Белый |
| Материал | Пластик |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 662,20 ₴
- Способ упаковки: В коробке


