ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
220vip.com.ua
вверхвниз
-12%28 дней
Реле времени многофункциональное 12-240В AC/DC EZM100 Hager, Хагер модульное реле
- В наличии
- Код: EZM100
4 975,36 ₴
4 378,32 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Технічні характеристики
Матеріали
Колір RAL: RAL 7035 - Світло-сірий
Розміри
Глибина встановленого виробу: 65 mm
Висота встановленого виробу: 87 mm
Ширина встановленого виробу: 17,5 mm
Монтаж
Тип монтажу: DIN-рейка
Обладнання
Тип дисплея: Без
Безпека
Захисне виконання ІР: IP20
Умови використовання
Робоча температура: -25…55 °C
Температура зберігання / транспортування: -25…70 °C
Матеріали
Колір RAL: RAL 7035 - Світло-сірий
Розміри
Глибина встановленого виробу: 65 mm
Висота встановленого виробу: 87 mm
Ширина встановленого виробу: 17,5 mm
Монтаж
Тип монтажу: DIN-рейка
Обладнання
Тип дисплея: Без
Безпека
Захисне виконання ІР: IP20
Умови використовання
Робоча температура: -25…55 °C
Температура зберігання / транспортування: -25…70 °C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Германия |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Степень защиты IP | 20 |
| Минимальная температура хранения | -25 град. |
| Максимальная температура хранения | 55 град. |
| Тип УЗО | Реле |
| Технические характеристики | |
| Частота тока | 50 Гц |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Количество модулей | 1 шт. |
| Количество полюсов | 1 шт. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 87 мм |
| Высота | 65 мм |
| Ширина | 18 мм |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 4 378,32 ₴
- Способ упаковки: В коробке


