ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз
-22%8 дней
Щит IP44/II 1400x1300x20 5 секции, HAGER UNIVERS FP95SN2 наружный, бокс Хагер настенный, шкаф металл (rozetka)
- В наличии
- Код: FP95SN2
25 970,36 ₴
20 256,88 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Технічні характеристики
Архітектура
Тип монтажу: Настінний монтаж
Електричний струм
Номінальний струм: 250 A
Кришка, двері
Матеріал кришки: 1 mm
Тип закривання дверей: Т-подібна ручка
Кількість замків дверей: 1
Матеріали
Колір: Білий
Колір: білий
Колір RAL: RAL 9010 - Білий
Матеріал: Листова сталь
Розміри
Глибина занурення: 205 mm
Глибина встановленого виробу: 205 mm
Внутрішня глибина: 130 mm
Висота встановленого виробу: 1400 mm
Ширина встановленого виробу: 1300 mm
Ширина в модулях: 60
Товщина матеріалу бічної поверхні: 1 mm
Монтаж
Підходить для вживання поза будинком: ні
Обладнання
Кількість рядів щита: 9
Кількість секцій щита: 5
Стандарти
Європейська директива WEEE: пов'язаний
Безпека
Клас захисту IK від механічних ударів: IK09
Захисне виконання ІР: IP44
Клас захисту: Клас захисту IІ
Архітектура
Тип монтажу: Настінний монтаж
Електричний струм
Номінальний струм: 250 A
Кришка, двері
Матеріал кришки: 1 mm
Тип закривання дверей: Т-подібна ручка
Кількість замків дверей: 1
Матеріали
Колір: Білий
Колір: білий
Колір RAL: RAL 9010 - Білий
Матеріал: Листова сталь
Розміри
Глибина занурення: 205 mm
Глибина встановленого виробу: 205 mm
Внутрішня глибина: 130 mm
Висота встановленого виробу: 1400 mm
Ширина встановленого виробу: 1300 mm
Ширина в модулях: 60
Товщина матеріалу бічної поверхні: 1 mm
Монтаж
Підходить для вживання поза будинком: ні
Обладнання
Кількість рядів щита: 9
Кількість секцій щита: 5
Стандарти
Європейська директива WEEE: пов'язаний
Безпека
Клас захисту IK від механічних ударів: IK09
Захисне виконання ІР: IP44
Клас захисту: Клас захисту IІ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Германия |
| Тип использования | Универсальный |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Вариант установки | Настенно-напольный |
| Тип монтажа | Навесной |
| Степень защиты IP | 44 |
| Состояние | Новое |
| Тип оборудования | Щит |
| Габаритные размеры | |
| Рабочая глубина (мм) | 130 |
| Ширина | 1300 мм |
| Глубина | 205 мм |
| Высота с учетом опор | 1400 мм |
| Толщина боковых стенок шкафа | 1 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Количество отсеков | 5 |
| Дополнительные характеристики | |
| Поставка шкафа | В собранном виде |
Информация для заказа
- Цена: 20 256,88 ₴
- Способ упаковки: В коробке




