ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
220vip.com.ua
вверхвниз
-12%28 дней
Независимый расцепитель 12 В/48 В, 1М MZ204 Hager
- Готово к отправке
- Код: MZ204
1 218,36 ₴
1 072,16 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Технічні характеристики
Основні електричні характеристики
Номінальна робоча напруга змінного струму: 24 / 48 V
Тип напруги живлиння: AC/DC
Частота: 50/60 Hz
Напруга
Номінальна напруга ізоляції: 4000 V
Напруга кола управління постійного струму: 12 / 48 V
Операційна напруга при змнному струмі: 24 / 48 V
Номінальна робоча напруга постійного струму: 12 / 48 V
Електричний струм
Imin=f(U = 48 В DC) для силового ланцюга: 0,55 A
Потужність
Пускова потужність, що поглинається: 27 VA
Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: 24,3 W
Відключення
Час реакціі при відкритті: 200 ms
Робоча напруга: 50 %
Розміри
Глибина встановленого виробу: 68 mm
Висота встановленого виробу: 83 mm
Ширина встановленого виробу: 18 mm
Монтаж
Момент затяжки: 1,2 Нм
Підключення
Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: 6 мм²
Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: 10 мм²
Стандарти
Європейська директива WEEE: пов'язаний
Умови використовання
Робоча температура: -25…60 °C
Температура зберігання / транспортування: -40…80 °C
Ідентифікація
Форм-фактор для захисних пристроїв: FD
Основні електричні характеристики
Номінальна робоча напруга змінного струму: 24 / 48 V
Тип напруги живлиння: AC/DC
Частота: 50/60 Hz
Напруга
Номінальна напруга ізоляції: 4000 V
Напруга кола управління постійного струму: 12 / 48 V
Операційна напруга при змнному струмі: 24 / 48 V
Номінальна робоча напруга постійного струму: 12 / 48 V
Електричний струм
Imin=f(U = 48 В DC) для силового ланцюга: 0,55 A
Потужність
Пускова потужність, що поглинається: 27 VA
Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: 24,3 W
Відключення
Час реакціі при відкритті: 200 ms
Робоча напруга: 50 %
Розміри
Глибина встановленого виробу: 68 mm
Висота встановленого виробу: 83 mm
Ширина встановленого виробу: 18 mm
Монтаж
Момент затяжки: 1,2 Нм
Підключення
Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: 6 мм²
Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: 10 мм²
Стандарти
Європейська директива WEEE: пов'язаний
Умови використовання
Робоча температура: -25…60 °C
Температура зберігання / транспортування: -40…80 °C
Ідентифікація
Форм-фактор для захисних пристроїв: FD
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Германия |
| Тип УЗО | Выключатель |
| Максимальное сечение провода | 10 кв. мм |
| Степень защиты IP | 20 |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Технические характеристики | |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 68 мм |
| Высота | 83 мм |
| Ширина | 18 мм |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 072,16 ₴
- Способ упаковки: В коробке - 12шт.


