ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
220vip.com.ua
вверхвниз
-12%28 дней
Запорный механизм для модульных устройств MZN175 Hager
- Готово к отправке
- Код: MZN175
421,20 ₴
370,66 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Технічні характеристики
Сумісність
Призначено для сумісних артикулів: Mxxxx, Cxxxx, Axxxx
Розміри
Глибина встановленого виробу: 12 mm
Висота встановленого виробу: 21 mm
Ширина встановленого виробу: 17 mm
Стандарти
Європейська директива WEEE: не пов'язаний
Ідентифікація
Форм-фактор для захисних пристроїв: Non applicable
Сумісність
Призначено для сумісних артикулів: Mxxxx, Cxxxx, Axxxx
Розміри
Глибина встановленого виробу: 12 mm
Висота встановленого виробу: 21 mm
Ширина встановленого виробу: 17 mm
Стандарти
Європейська директива WEEE: не пов'язаний
Ідентифікація
Форм-фактор для захисних пристроїв: Non applicable
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Германия |
| Тип УЗО | Выключатель |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 12 мм |
| Высота | 21 мм |
| Ширина | 17 мм |
Информация для заказа
- Цена: 370,66 ₴
- Способ упаковки: В коробке - 12шт.

