
Бокс метал вуличний 350×350×200 БМ-350 Вуличний ЛОСА IP54, металева, шафа зовнішня, щит навісний
- В наявності
- Код: БМ-350 Уличный
1 441 ₴
Бокси (шафи) монтажні металеві серії БМ виробництва компанії ЛОЗА — це оптимальне рішення для розміщення силового та розподільного обладнання, контрольно-вимірювальної апаратури, засобів автоматизації й багатьох інших застосувань. У бокс може встановлюватися обладнання модульного, блокового, відкритого та різних спеціальних витворів.
У боксах ЛОЗА БМ Ваше обладнання буде надійно захищене від негативного впливу довкілля (вологість, пил, механічні пошкодження).
Бокси БМ виготовляються з якісного листового металу вітчизняного виробництва, а завдяки суцільногенну конструкцію бічних стінок бокси стійкі до деформації.
Від впливу довкілля бокси захищені високоякісним покриттям порошковою фарбою сірого кольору RAL7035.
Бокси з IP54 випускаються зі знімною монтажний панеллю. Завдяки широкому модельному ряду Ви зможете легко підібрати потрібні за розміром, конструктивного виконання та ступеня захисту монтажні бокси ЛОЗА.
Підтримуй вітчизняного виробника, купуй українське!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лоза |
| Країна виробник | Україна |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Варіант установлення | Настінний |
| Тип монтажа | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Висота без опор | 350 мм |
| Висота з урахуванням опор | 350 мм |
| Товщина бічних стінок шафи | 0.5 мм |
| Вага | 3.8 кг |
| Конструктивні особливості | |
| Количество отсеков | 1 |
| Передні двері | Суцільнометалева, Із замком |
| Додаткові характеристики | |
| Можливість правобічного та лівобічного навішування дверей | Да |
| Колір шафи | Світло-сірий |
| Постачання шафи | У зібраному вигляді |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лоза |
| Країна виробник | Україна |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Варіант установки | Настінний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Висота без опор | 350 мм |
| Товщина бічних стінок шафи | 0.5 мм |
| Вага | 3.7 кг |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість відсіків | 1 |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Світло-сірий |
| Поставка шафи | В зібраному вигляді |
- Ціна: 1 441 ₴
- Спосіб упаковки: У коробці

