ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз

Щит монтажный распределительный ШМР-1Ф-Н ЛОЗА 406х240х170 под 1ф счетчик, без задней стенки, бокс шкаф
- В наличии
- Код: ШМР-1Ф-Н
713,90 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Металевий ящик (без задньої стінки) розподільного типу для однофазного електронного лічильника і модульних автоматів від компанії Лоза. Щити розподільні електричні розроблені для внутрішнього монтажу в приміщеннях побутового, комерційного та адміністративного типу. Установка модульних пристроїв і лічильника виконується на кріпильну дін-рейку. Відмінною особливістю щитка є відсутність задньої стінки, модель має лише бічні стінки і дверку з захисним замком.
Характеристики
- Колір: білий
- Матеріал: метал
- Розмір: 410х240х165 мм
- Ступінь захисту: IP32
- Спосіб монтажу: накладний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лоза |
| Страна производитель | Украина |
| Тип продукции | Готовый продукт |
| Тип использования | Универсальный |
| Тип корпуса | Щит монтажный |
| Конструкция | Цельносварная |
| Вариант установки | Настенный |
| Тип монтажа | Навесной |
| Степень защиты IP | 32 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 240 мм |
| Глубина | 165 мм |
| Высота без опор | 410 мм |
| Толщина боковых стенок шкафа | 0.5 мм |
| Вес | 2 кг |
| Конструктивные особенности | |
| Количество отсеков | 1 |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет шкафа | Светло-серый |
| Поставка шкафа | В собранном виде |
Информация для заказа
- Цена: 713,90 ₴
- Способ упаковки: В коробке



