ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз
-6%10 дней
Щит (24+4мод) ETI ECG28 модулей внутренней установки с металл дверцей бокс ЕТИ, шкаф 1101026
- Готово к отправке
- Код: 1101026
1 734 ₴
1 629,96 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Артикул:
001101026
Назва:
ECG28
Категорія:
Щит металопластиковий
Клас захисту:
II
Спосіб монтажу:
Внутрішньої установки
Номінальний струм (A):
63
Номінальна напруга (В):
400
Ступінь захисту IP:
IP40
Кількість модулів (всього / в ряду):
28 / 14
Кількість рядів:
2
Дверцята (колір, матеріал):
Metal, white
Основа корпусу (матеріал, колір):
Білі пластикові
Кількість клем PE / N (з'єднань):
13 / 13
Випробування розпеченим дротом (° C):
650
Класифікація
EC000214
Категорія
Малый распределительный щит
Спосіб монтажу
Прихований монтаж
Кількість рядків
2
Кількість модулів
14
Матеріал корпусу
Пластик
Висота
442mm
Ширина
346mm
Глибина
87mm
Глибина вбудовування
88mm
Din рейка
Так
З монтажною панеллю
Ні
EMC-виконання (електромагнітна сумісність)
Так
Колір
Білий
Ступінь захисту IP
IP40
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ETI |
| Страна производитель | Словения |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Вариант установки | Настенный |
| Тип монтажа | Встраиваемый |
| Степень защиты IP | 40 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 346 мм |
| Глубина | 96 мм |
| Высота без опор | 442 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Количество отсеков | 1 |
| Количество модулей | 28 |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет шкафа | Белый |
| Поставка шкафа | В собранном виде |
Спецификации
Информация для заказа
- Цена: 1 629,96 ₴
- Способ упаковки: В коробке



