ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз

NIK 2102-02.М2В 5(60А) Счетчик электроэнергии однофазный электромеханический, Ник 1Ф электросчетчик
- Нет в наличии
- Код: NIK 2102-02.М2В 5(60А)
926,64 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
NIK 2102
Лічильник електроенергії однофазний електромеханічний
-
Підвищений захист від впливу магнітного та електромагнітного поля та ВЧ імпульсів
-
Два вимірювальних елемента
-
Активна енергія
-
Індикація неправильних підключень
-
Захист від крадіжок
-
Прозорий корпус
(опція - нероз’ємний)
| Тип лічильника |
Електромеханічний |
|---|---|
| Кількість фаз: |
Однофазний |
| Aктивна / реактивна енергія: |
A |
| Клас точності вимірювання активної енергії: |
1 |
| Кількість вимірювальних елементів |
1, 2 |
| Конструктивні особливості |
Нероз'ємний корпус, Прозора клемна кришка, Прозорий корпус, Роз'ємний корпус |
| Захист від шахрайства |
Індикація ВЧ імпульсів, Індикація електромагнітного поля, Індикація магнітного поля |
| Опції |
Індикація неправильних підключень |
Лічильник електроенергії однофазний електромеханічний
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Клас точності для вимірювання активної енергії: | |
| ДСТУ EN 62053-21 | 1 |
| Номінальна напруга | 220 В; 230 В; 240 В |
| Допустиме відхилення напруги | -20 … +15% |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Номінальний струм | 5 А |
| Максимальний струм | 60 A |
| Стала лічильників | 6400 імп / (кВт*год) |
| Стартовий струм | 12,5 мА |
| Потужність споживання, не більше: | |
| в колах напруги | 10 ВA (2 Вт) |
| в колах струму | 0,2 ВA |
| Робоча температура | -40 … +70 °C |
| Вага, не більше | 1 кг |
| Розрядів індикатора | 6 + 1 |
| Міжповірочний інтервал | 16 років |
| Термін експлуатації | 30 років |
РОЗМІРИ
ТАБЛИЦЯ ВИКОНАНЬ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NIK |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Количество тарифов | 1 |
| Количество фаз | 1 |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальный ток | 5 А |
| Максимальный ток | 60 А |
| Минимальная рабочая температура | -40 °С |
| Максимальная рабочая температура | 70 °С |
Информация для заказа
- Цена: 926,64 ₴
- Способ упаковки: В коробке




