
NIK 2100 AP6T.2000.MС.11 5(80А) Двотарифний лічильник електроенергії однофазний, 1Ф електрообчисник
- В наявності
- Код: NIK 2100 AP6T.2000.MС.11
2 597,40 ₴
NIK 2100
Лічильник електроенергії однофазний
-
Два вимірювальних елемента
-
Активна + реактивна енергія
-
Прозорий корпус (опція - нерозємний)
-
4 тарифі/12 зон
-
Оптичинний порт
-
Індикатори впливу магнітного та електромагнітного полів
-
Датчики механічного втручання
-
Батарейний режим (Дві батареї)
-
Миттєві значення потужності, напруги, сили струму
-
Контроль якості напруги
-
Кнопка «RESET» з параметризацією
-
Широкий вибір інтерфейсів
-
РКІ з векторною діаграмою та OBIS кодами
-
Колодки стандартів DIN43857
Основні характеристики
| Тип лічильника |
Електронний |
|---|---|
| Кількість фаз: |
Однофазний |
| Aктивна / реактивна енергія: |
A, AR |
| Клас точності вимірювання активної енергії: |
1 |
| Функція передплати |
Відсутня |
| Захист від шахрайства |
Датчики механічного втручання, Індикація електромагнітного поля, Індикація магнітного поля |
| Інтерфейси: |
PLC, RF 2,4 ГГц, Оптичний порт |
| Тарифність |
Тарифний лічильник |
| Резервне живлення |
2 батареї, Батарейний режим |
| Опції |
Реле відключення навантаження |
| Конструктивні особливості |
Захист оптопорта кришкою, Кнопка RESET з можливістю пломбування та параметризації, Прозора клемна кришка, Прозорий корпус |
| Кількість вимірювальних елементів |
1 |
Лічильник електроенергії однофазний
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Клас точності для вимірювання активної енергії: | |
| ДСТУ EN 62053-21 | 1 |
| Клас точності вимірювання реактивної енергії: | |
| ДСТУ EN 62053-23 | 2 |
| Номінальна напруга | 220 В; 230 В; 240 В |
| Допустиме відхилення напруги | -20 … +15% |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Номінальний струм | 5 А |
| Максимальний струм | 60; 80; 100 A |
| Стала лічильників | 6400 імп / (кВт*год) |
| Стартовий струм при вимірюванні активної енергії | 12,5 мА |
| Стартовий струм при вимірюванні реактивної енергії | 15,6 мА |
| Потужність споживання, не більше: | |
| в колах напруги без інтерфейсу PLC | 10 ВA (2 Вт) |
| в колах напруги з інтерфейсом PLC | 20 ВA (5 Вт) |
| в колах струму | 0,2 ВA |
| Розрядів РКІ | 6 + 2 |
| Робоча температура | -40... +70 °C |
| Вага, не більше | 1 кг |
| Термін експлуатації | 30 років |
| Міжповірочний інтервал та ресурс батареї | 16 років |
РОЗМІРИ
ТАБЛИЦЯ ВІТОНАНИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NIK |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Кількість тарифів | 2 |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Максимальний струм | 80 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Максимальна робоча температура | 70 °С |
- Ціна: 2 597,40 ₴
- Спосіб упаковки: У коробці






