ул. Академика Филатова, 86, Одеса, Україна
+380 (68) 873-37-74
На сайте указаны и розничные цены. Оставляйте заявку или звоните - получайте гарантированную скидку!
вверхвниз

NIK 2301 AP2.0000.М.11 5-10А (трансфор. під'єднання) Лічильник електроенергії трифазний електромеханічний
- Немає в наявності
- Код: NIK 2301 AP2.0000.М.11
2 059 ₴
+380 (68) 873-37-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
NIK 2301
Лічильник електроенергії трифазний електромеханічний
-
Підвищенний захист від впливу магнітного та електромагнітного поля та вч імпульсів
-
Індикація фаз
-
Захист від крадіжок: індикація неправильних підключень, занижених і завищених фазних напруг, датчик магнітного поля
-
Активна енергія
-
Прозорий корпус
Основні характеристики
| Тип лічильника |
Електромеханічний |
|---|---|
| Кількість фаз: |
Трифазний |
| Aктивна / реактивна енергія: |
A |
| Клас точності вимірювання активної енергії: |
1 |
| Захист від шахрайства |
Індикація ВЧ імпульсів, Індикація електромагнітного поля, Індикація магнітного поля |
| Опції |
Індикація неправильних підключень, Індикація фаз |
| Конструктивні особливості |
Нероз'ємний корпус, Прозора клемна кришка, Прозорий корпус, Роз'ємний корпус |
| Тарифність |
Нетарифний лічильник |
Лічильник електроенергії трифазний електромеханічний
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Клас точності для вимірювання активної енергії: | |
| ДСТУ EN 62053-21 | 1 |
| Номінальна напруга: | 3х220/380 B; |
| 3х230/400 B; | |
| 3х240/416 B; | |
| 3х57,7/100 В (для трансформаторного підключення); | |
| 3 х 127 / 220 В | |
| Допустиме відхилення напруги | -20 … +15 % |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Номінальний струм | 5 А |
| Максимальний струм | 10; 60; 120 A |
| Стала лічильників | 8000 імп / (кВт*год) |
| Стартовий струм: | |
| для лічильників прямого включення | 12,5 мА |
| для лічильників трансформаторного включення | 10,0 мА |
| Потужність споживання, не більше | |
| в колах напруги | 10 ВA (2 Вт) |
| в колах струму | 0,05 ВА |
| Ступінь захисту | ІР54 |
| Робоча температура | -40... +70 °C |
| Вага, не більше | 1 кг |
| Розрядів індикатора | 6 + 1 |
| Міжповірочний інтервал | 10 років |
| Термін експлуатації | 24 років |
РОЗМІРИ
ТАБЛИЦЯ ВІТОНАНИ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NIK |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Кількість тарифів | 1 |
| Кількість фаз | 3 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Максимальний струм | 10 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Максимальна робоча температура | 70 °С |
| Вага | 1 кг |
Специфікації
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 059 ₴
- Спосіб упаковки: У коробці




