ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз

Кросс-модуль 4Х7 групп TAKEL, шина N нулевая в корпусе на динрейку 502973 Такел, распределительный
- Готово к отправке
- Код: 502973
378,14 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Крос-модуль 4*7 "нуль" (шина нульова в корпусі з синьою кришкою)
|
Установка:
1. на Din-рейку з профілями: 35*7,5 мм; 35*15мм;
2. до панелі за допомогою двох отворів в корпусі.
Робочі температури: від -40 до +80 °С.
Температура монтажу: від 0 °С і вище.
Номінальна напруга: 500 В.
Ступінь захисту виробу: IP20
Сертифікація в Україні: добровільна сертифікація (не підлягає обов'язковому декларуванню) згідно вимог ДСТУ EN 60947-1:2017.
- Крос-модуль закритий з усіх сторін крім однієї, з якої проводиться введення проводів, що забезпечує захист від ураження електричним струмом при випадковому зіткненні з виробом.
- Латунні шини, що знаходяться всередині корпусу, ізольовані між собою пластиковими перегородками.
- Кожна шина має отвори різних діаметрів для можливості підключення провідників різного перерізу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Takel |
| Страна производитель | Китай |
| Тип элемента крепежа кабеля | Шина для кабеля |
| Наличие изоляции | Да |
| Длина | 65 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Материал изделия | Латунь |
| Цвет элемента крепежа | Белый |
| Материал изоляции | Поливинилхлорид |
| Цвет изоляции | Белый |
| Конструкция | Прямая |
| Способ монтажа | На DIN рейку |
| Сечение подключаемых проводов | 16 кв.мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 80 град. |
| Максимальный ток | 125 А |
| Максимальное напряжение | 500 В |
| Степень защиты IP | 20 |
Информация для заказа
- Цена: 378,14 ₴
- Способ упаковки: В коробке





