ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз

Держатель для плоской крыши 165 MBG-8-10 полиамид OBO Bettermann молниезащита заземление 5218700
- В наличии
- Код: 5218700
104,55 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Тримач дроту на даху 165 MBG... для плаского даху, чорний, із бетону
Арт. № 5218700 | EAN 4012196648290
Арт. № / Тип
5218700 / 165 MBG-8-10
Довжина
133,5 mm
Пасує
Rd 8-10 mm
Технічні дані
| Вид кріплення провідника | з кліпсою |
|---|---|
| Вид монтажу | Прочее |
| Вуглецевий слід CO₂ (GWP) від колиски до воріт | 12,1434 кг CO₂e / 1 Шт. |
| Довжина | 133,5 mm |
| Застосування | Плаский дах |
| Колір | чорний |
| Мін. діаметр проводу | 8 |
| Мін. діапазон затискування D | 8 mm |
|---|---|
| Макс. діаметр проводу | 10 |
| Макс. діапазон затискування D | 10 mm |
| Матеріал | Поліамід/поліетилен |
| Пасує | Rd 8-10 mm |
| Розмір | 8-10mm |
Опис продукту
• Закрита форма з основою
• З подвійним тримачем проводу
• Вага нетто 1 кг (морозотривкий бетон)
• Оболонка з поліетилену чорного кольору, стійкого до УФ-випромінювання й атмосферних впливів
• Основа з поліаміду PA 6 чорного кольору, стійкого до УФ-випромінювання й атмосферних впливів
• Основа підходить для встановлення на будь-якій покрівельній конструкції (бітум, ПВХ)
• Типи 165 MBG...FO: запаковано в пакет із фольги
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OBO Bettermann |
| Страна производитель | Германия |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 104,55 ₴
- Способ упаковки: В коробке / в полиетелине



