ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз

Держатель провода 77 20 M8 полиамид OBO Bettermann молниезащита заземление 5207444
- В наличии
- Код: 5207444
28,19 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Тримач круглого провідника Rd 8-10 мм
Арт. № 5207444 | EAN 4012195404897
Арт. № / Тип
5207444 / 177 20 M8
Розміри провідника
8-10 мм, круглий
Монтажна висота
20 mm
Технічні дані
| Вид кріплення провідника | із притискною скобою |
|---|---|
| Вуглецевий слід CO₂ (GWP) від колиски до воріт | 0,0366 кг CO₂e / 1 Шт. |
| Колір | сірий |
| Матеріал | Поліамід |
| Матеріал виступаючої частини | Поліамід |
| Матеріал основи | Поліамід |
| Матеріал тримача | Поліамід |
|---|---|
| Монтажна висота | 20 mm |
| Різьба, метрична | 8 |
| Розмір | 20mm |
| Розміри провідника | 8-10 мм, круглий |
| Тип кріплення на тримачі | Отвір із різьбою М |
Опис продукту
• Із внутрішньою різьбою M8 або наскрізним отвором Ø 7 мм
• Стійкий до атмосферних впливів і температур від -35 °C до +90 °C
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OBO Bettermann |
| Страна производитель | Германия |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 28,19 ₴
- Способ упаковки: В коробке / в полиетелине



