ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз

Держатель провода 177 20 VA M6 нержавеющая сталь OBO Bettermann молниезащита заземление 5207339
- В наличии
- Код: 5207339
79,95 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Тримач круглого провідника, Rd 8 мм, з наскрізним отвором Ø 5 мм
Арт. № 5207339 | EAN 4012195404774
Арт. № / Тип
5207339 / 177 20 VA M6
Розміри провідника
8 мм, круглий
Монтажна висота
20 mm
Технічні дані
| Вид кріплення провідника | з кліпсою |
|---|---|
| Вуглецевий слід CO₂ (GWP) від колиски до воріт | 0,096 кг CO₂e / 1 Шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь 1.4301 |
| Монтажна висота | 20 mm |
| Різьба, метрична | 6 |
| Розмір | 8mm |
|---|---|
| Розмір G | M6 mm |
| Розміри провідника | 8 мм, круглий |
| Тип кріплення на тримачі | Отвір із різьбою М |
Опис продукту
• Із внутрішньою різьбою M6 або наскрізним отвором Ø 5 мм
• З нержавіючої сталі (V2A)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OBO Bettermann |
| Страна производитель | Германия |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 79,95 ₴
- Способ упаковки: В коробке / в полиетелине



