ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз

Держатель провода 177 30 M8 полиамид OBO Bettermann молниезащита заземление 5207460
- В наличии
- Код: 5207460
30,24 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Тримач круглого провідника Rd 8-10 мм
Арт. № 5207460 | EAN 4012195404958
Арт. № / Тип
5207460 / 177 30 M8
Розміри провідника
8-10 мм, круглий
Монтажна висота
30 mm
Технічні дані
| Вид кріплення провідника | із притискною скобою |
|---|---|
| Колір | сірий |
| Матеріал | Поліамід |
| Матеріал виступаючої частини | Поліамід |
| Матеріал основи | Поліамід |
| Матеріал тримача | Поліамід |
| Монтажна висота | 30 mm |
|---|---|
| Різьба, метрична | 8 |
| Розмір | 30mm |
| Розміри провідника | 8-10 мм, круглий |
| Тип кріплення на тримачі | Отвір із різьбою М |
Опис продукту
• Із внутрішньою різьбою M8 або наскрізним отвором Ø 7 мм
• Стійкий до атмосферних впливів і температур від -35 °C до +90 °C
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OBO Bettermann |
| Страна производитель | Германия |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 30,24 ₴
- Способ упаковки: В коробке / в полиетелине



