ул. Академика Филатова, 86, Одеса, Україна
+380 (68) 873-37-74
На сайте указаны и розничные цены. Оставляйте заявку или звоните - получайте гарантированную скидку!
вверхвниз

Тримач дроту 177 55 M8 поліамід OBO Bettermann блискавка захисту заземлення 5207487
- В наявності
- Код: 5207487
52,28 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 873-37-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Тримач круглого провідника Rd 8-10 мм
Арт. No 5207487 | EAN 4012195405016
Арт. № / Тип
5207487 / 177 55 M8
Розміри провідника
8-10 мм, круглий
Монтажна висота
55 mm
Технічні дані
| Вид кріплення провідника | із притискною скобою |
|---|---|
| Колір | сірий |
| Матеріал | Поліамід |
| Матеріал виступаючої частини | Поліамід |
| Матеріал основи | Поліамід |
| Матеріал тримача | Поліамід |
| Монтажна висота | 55 mm |
|---|---|
| Різьба, метрична | 8 |
| Розмір | 55mm |
| Розміри провідника | 8-10 мм, круглий |
| Тип кріплення на тримачі | Отвір із різьбою М |
Опис продукту
• Із внутрішньою різьбою M8 або наскрізним отвором Ø 7 мм
• Стійкий до атмосферних впливів і температур від -35 °C до +90 °C
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 52,28 ₴
- Спосіб упаковки: У коробці/в поліетелії



