ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз

Держатель катанки фасадный 113 Z8-10 FT (40-60 мкм) OBO Bettermann молниезащита заземление 5229960
- В наличии
- Код: 5229960
102,50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Тримач круглого провідника Rd 8-10 мм
Арт. № 5229960 | EAN 4012195412212
Арт. № / Тип
5229960 / 113 Z8-10
Розміри провідника
8-10 мм, круглий
Технічні дані
| Ізольована конструкція з високою пробивною напругою | ні |
|---|---|
| Вид кріплення провідника | з болтовим затиском |
| Використання у вибухонебезпечній зоні | так |
| Довжина | 56 mm |
| Матеріал | Литі деталі з цинкового сплаву |
| Матеріал виступаючої частини | Литі деталі з цинкового сплаву |
| Матеріал основи | Литі деталі з цинкового сплаву |
| Матеріал тримача | Литі деталі з цинкового сплаву |
|---|---|
| Покриття | гальванічно оцинкований |
| Різьба, метрична | 8 |
| Розмір | 8-10mm |
| Розміри провідника | 8-10 мм, круглий |
| Тип кріплення на тримачі | Отвір із різьбою М |
Опис продукту
• Із внутрішньою різьбою M8 або наскрізним отвором Ø 7 мм
• З 2 шестигранними болтами
• Версія HD з шурупом(5 x 60) і пластиковим дюбелем (8 x 40)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OBO Bettermann |
| Страна производитель | Германия |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 102,50 ₴
- Способ упаковки: В коробке / в полиетелине



