ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз

Держатель скатный катанки 159 K-VA OBO Bettermann нержавеющая сталь, молниезащита заземление 5216818
- В наличии
- Код: 5216818
117,37 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Тримач круглого провідника для черепичних, шиферних і рифлених дахів Rd 8-10
Арт. № 5216818 | EAN 4012195813255
Арт. № / Тип
5216818 / 159 K-VA
Монтажна висота
21 mm
Пасує
Rd 8-10 mm
Технічні дані
| Вид кріплення провідника | із притискною скобою |
|---|---|
| Вид монтажу | різьбовий |
| Застосування | Хвилястий дах |
| Мін. діаметр проводу | 8 |
| Макс. діаметр проводу | 10 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь 1.4301 |
|---|---|
| Монтажна висота | 21 mm |
| Пасує | Rd 8-10 mm |
| Розмір | 8-10mm |
Опис продукту
• Основа з нержавіючої сталі (V2A)
• Основа з отвором Ø 8,5 мм
• Тримач з поліаміду
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OBO Bettermann |
| Страна производитель | Германия |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 117,37 ₴
- Способ упаковки: В коробке / в полиетелине




