ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз

Диагональньный соединитель 250 A-FT FT (40-60мкм) OBO Bettermann, молниезащита заземление 5313015
- В наличии
- Код: 5313015
296,23 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Діагональна клема для круглого та плаского провідників FT
Арт. № 5313015 | EAN 4012195740537
Арт. № / Тип
5313015 / 250 A-FT
Пасує
Rd 6-22/ max. FL50 mm
Технічні дані
| мін. діаметр круглого провідника 1 | 6 mm |
|---|---|
| макс. діаметр круглого провідника 1 | 22 mm |
| макс. ширина плаского провідника 2 | 50 |
| Матеріал | Сталь |
| Підходить для з’єднання | Прочее |
| Пасує | Rd 6-22/ max. FL50 mm |
| Покриття | гарячецинкований |
| Проміжна пластина | ні |
| Пропускна здатність струму блискавки | H/100 kA |
|---|---|
| Розмір | 88x30x45 |
| Розмір A | 30 mm |
| Розмір B | 88 mm |
| Розмір L | 40 mm |
| Струм короткого замикання (50 Гц) (1 с; ≤ 300 °C) | 7,3 kA |
| Тип з’єднувача | З’єднувач |
| Тип кріпильного гвинта | Шестигранний болт |
Опис продукту
• Для арматури Ø 6-22 мм і плаского провідника 50 x 4
• Монтується з допомогою болтів M10 x 40
• Версія ...-AS із болтами M10 x 30
• Простий монтаж завдяки отвору на пластині
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OBO Bettermann |
| Страна производитель | Германия |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 296,23 ₴
- Способ упаковки: В коробке / в полиетелине




