ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз

Соединитель Vario 249 8-10 ALU алюминий OBO Bettermann, для соединения круглых проводников 5311519 ОБО зажим
- В наличии
- Код: 5311519
141,97 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
З’єднувач Vario ALU
Арт. № 5311519 | EAN 4012195417736
Арт. № / Тип
5311519 / 249 8-10 ALU
Пасує
Rd 8-10 mm
Технічні дані
| мін. діаметр круглого провідника 1 | 8 mm |
|---|---|
| мін. діаметр круглого провідника 2 | 8 mm |
| макс. діаметр круглого провідника 1 | 10 mm |
| макс. діаметр круглого провідника 2 | 10 mm |
| Матеріал | Алюміній |
| Підходить для з’єднання | Круглий провідник Rd 8-10/Rd 8-10 |
| Пасує | Rd 8-10 mm |
| Проміжна пластина | ні |
|---|---|
| Пропускна здатність струму блискавки | H/100 kA |
| Розмір | 44x44mm |
| Розмір A | 44 mm |
| Тип з’єднувача | Універсальна з’єднувальна клема |
| Тип кріпильного гвинта | Шестигранний болт |
Опис продукту
• Для T-подібного, хрестоподібного та паралельного з’єднань
• Швидкий монтаж за допомогою гвинта M10 x 30 із нержавіючої сталі
• Відповідає вимогам стандарту VDE 0185-305 (ДСТУ EN 62305)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OBO Bettermann |
| Страна производитель | Германия |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 141,97 ₴
- Способ упаковки: В коробке / в полиетелине




