ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз

Проводник круглый RD 8-ALU алюминий OBO Bettermann проволока молниезащиты катанка
- В наличии
- Код: 5021286
94,30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Круглий провідник, алюміній
Арт. № 5021286 | EAN 4012195381914
Арт. № / Тип
5021286 / RD 8-ALU
Діаметр
8 mm
Розмір бухти (прибл. кг)
20
Розмір бухти (прибл. м)
150
Поперечний перетин
50 mm²
Матеріал
Алюміній
Технічні дані
| Length tolerance ± | 5 % |
|---|---|
| Ізольована конструкція з високою пробивною напругою | ні |
| Властивість матеріалу | напівтвердий |
| Діаметр | 8 mm |
| Кількість окремих провідників | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал оболонки | без |
|---|---|
| Поперечний перетин | 50 mm² |
| Розмір | 8mm |
| Розмір D | 8 mm |
| Розмір бухти (прибл. кг) | 20 |
| Розмір бухти (прибл. м) | 150 |
Опис продукту
• Згідно DIN EN 62561-2 (ДСТУ EN 62561-2)
• Відповідає вимогам VDE 0185-305 (ДСТУ EN 62305)
• RD 8 ALU: напівжорсткий (E-AlMgSi0.5 відповідає DIN 48801)
• RD 8 ALU-T: гнучкий, піддається розкручуванню (E-AlMgSi0.5 відповідає DIN 48801)
• RD 10 ALU: чистий алюміній (E-Al відповідає DIN 48801)
• AL і ALMgSi забороняється прокладати в контакті з штукатуркою, розчином, бетоном, а також в ґрунті
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OBO Bettermann |
| Страна производитель | Германия |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 94,30 ₴
- Способ упаковки: В коробке / в полиетелине







