ул. Академика Филатова, 86, Одеса, Україна
+380 (68) 873-37-74
На сайте указаны и розничные цены. Оставляйте заявку или звоните - получайте гарантированную скидку!
вверхвниз

Хрестовий з'єднувач 252 8-10XFL30 FT FT (40-60 мкм) OBO Bettermann, для круглих і плоских провідників
- В наявності
- Код: 5312655
239,85 ₴
+380 (68) 873-37-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Хрестовий з’єднувач для круглого та плаского провідників FT
Арт. No 5312655 | EAN 4012195418399
Арт. № / Тип
5312655 / 252 8-10XFL30 FT
Пасує
Rd 8-10/FL30 mm
Покриття
гарячецинкований
Технічні дані
| Матеріал | Сталь |
|---|---|
| Підходить для з’єднання | Круглий провідник Rd 8-10/плаский провідник Fl 30 |
| Пасує | Rd 8-10/FL30 mm |
| Покриття | гарячецинкований |
| Проміжна пластина | ні |
| Пропускна здатність струму блискавки | H/100 kA |
| Розмір | 8-10mm |
|---|---|
| Розмір A | 60 mm |
| Розмір B | 60 mm |
| Тип з’єднувача | Хрестовий з’єднувач |
| Тип кріпильного гвинта | Шестигранний болт |
Опис продукту
• Відповідає вимогам стандарту VDE 0185-305-3 (ДСТУ EN 62305-3)
• Для фіксації: Rd 8-10 x FL 30
• Монтується з допомогою 4 шестигранних болтів M8 x 25 і 4 шестигранних гайок М8
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239,85 ₴
- Спосіб упаковки: У коробці/в поліетелії








