ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз

Крестовой соединитель 256 A-DIN 30 VA OBO Bettermann для плоских проводников A2 нержавеющая сталь 5314720
- В наличии
- Код: 5314720
393,09 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Хрестовий з’єднувач DIN для плаского провідника A2
Арт. № 5314720 | EAN 4012195925873
Арт. № / Тип
5314720 / 256 A-DIN 30 VA
Пасує
max. FL30 mm
Технічні дані
| Матеріал | Нержавіюча сталь 1.4301 |
|---|---|
| Підходить для з’єднання | Плаский провідник Fl 30/Fl 30 |
| Пасує | max. FL30 mm |
| Проміжна пластина | ні |
| Пропускна здатність струму блискавки | H/100 kA |
| Розмір | 30mm |
|---|---|
| Розмір A | 60 mm |
| Розмір B | 60 mm |
| Тип з’єднувача | Хрестовий з’єднувач |
| Тип кріпильного гвинта | Шестигранний болт |
Опис продукту
256/A-DIN ..: Хрестовий з’єднувач для плаского провідника
• Матеріал: Сталь, нержавіюча матеріал 1,4301
• Для фіксації: макс. FL30 mm
• Без проміжної пластини
• Монтується з допомогою 4 шестигранних болтів M8 x 25 і 4 шестигранних гайок М8 (F)
• DIN 48845, Форма H
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OBO Bettermann |
| Страна производитель | Германия |
Информация для заказа
- Цена: 393,09 ₴
- Способ упаковки: В коробке / в полиетелине








