ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз

Стержень заземления 20 мм OMEX FT 2m FT 40-60 мкм OBO Bettermann, шпилька ОБО горячеоцинкованный, заземлитель
- В наличии
- Код: 5000203
2 168,90 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Стрижень уземлення OMEX
Арт. № 5000203 | EAN 4012195371472
Арт. № / Тип
5000203 / 219 20 OMEX FT
Довжина
2000 mm
Зовнішній діаметр
20 mm
Матеріал
Сталь
Розміри
| Довжина | 2000 mm |
|---|---|
| Зовнішній діаметр | 20 mm |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | гарячецинкований |
| Пропускна здатність струму блискавки | H/100 kA |
| Розмір | 2m |
|---|---|
| Розмір D | 20 mm |
| Струм короткого замикання (50 Гц) (1 с; ≤ 300 °C) | 7,9 kA |
| Тип профілю | круглий D=20 мм |
Опис продукту
• Система OMEX
• Із цапфою та отвором для з'єднання між собою
• З посиленим шестигранними штифтом
• Цинкове покриття: мін. 60 мкм
• Зі свинцевою вставкою в отворі для покращення контактних властивостей
• Згідно ДСТУ EN 62305 (VDE 0185-305 ) і ДСТУ EN 62561-2
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OBO Bettermann |
| Страна производитель | Германия |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 168,90 ₴
- Способ упаковки: В коробке / в полиетелине







