ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз

Шина 1809 BG OBO Bettermann уравнивания потенциалов с пластиковой опорой, латунь никелированная, молниезащита
- В наличии
- Код: 5015502
588,35 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Шина зрівнювання потенціалів для невеликих систем
Арт. № 5015502 | EAN 4012195378372
Арт. № / Тип
5015502 / 1809 BG
Довжина
72 mm
Ширина
43,5 mm
Висота
29 mm
Колір
сірий
Технічні дані
| Ізолятор | ні |
|---|---|
| Висота | 29 mm |
| Довжина | 72 mm |
| Кількість жорстких кабелів підключення до 16 мм² | 2 |
| Кількість жорстких кабелів підключення до 6 мм² | 3 |
| Колір | сірий |
| Конструкція | з кришкою |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал клеми | Латунь |
|---|---|
| Матеріал контактної рейки | Латунь |
| Покриття клеми | нікельовано |
| Покриття контактної рейки | нікельовано |
| Розмір | 72x45mm |
| Форма | Фіксована конструкція |
| Ширина | 43,5 mm |
Опис продукту
• Кришка з полістиролу, сірого кольору
• Кришка з можливістю пломбування/маркування
• Основа для кріплення зі сталі, оцинкованої конвеєрним методом
• Контактна рейка та гвинти з латуні, нікельовані
Підключення:
• 3 багатожильні провідників до 6 мм²
• 2 багатожильні провідників до 16 мм²
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OBO Bettermann |
| Страна производитель | Германия |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 588,35 ₴
- Способ упаковки: В коробке / в полиетелине





