
Клеммная колодка 100А 40мм² GISELT, зажимы контактные винтовые, для соединения кабеля, белая, электрическая
- Готово к отправке
- Код: G-100A
155,14 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Призначення: для швидкого та зручного з'єднання провідників. Клемні колодки серії РЕ можна використовувати для з'єднання провідників із різнорідних металів.
Матеріал: втулки – латунь; болти – сталь із захисним покриттям; ізоляція – поліетилен.
Одиниця виміру (мін. норма відвантаження): штука (смужка із 12 ізольованих латунних втулок).
Робочі температури: від -40 до +65 °С (короткочасно до 80) °С.
Номінальна напруга ≤ 450В.
Номінальний струм робочий In: див. у таблиці.
Сертифікація в Україні: Клемні колодки РЕ сертифіковані відповідно до вимог ДСТУ EN 60947-1:2017. Сертифікат №UA.PS.000527-20
- Клемна колодка складається з 12 ізольованих латунних втулок, кожна з яких має два болти, тобто розрахована на введення та фіксацію дротів з двох сторін одночасно. Втулки ізольовані та незалежні один від одного, що дозволяє розділяти клемну колодку на окремі клемники.
- Конструкція пластикової ізоляції виконана таким чином, що оберігає гвинти від повного викручування та випадання зі втулок. Відповідно втулки також захищені від випадкового випадання з колодок.
- Номінальний переріз проводів, вказаний у назві (розмірі) кожної клемної колодки, зазначено у розрахунку використання моножильних провідників. При використанні багатожильних проводів потрібно робити поправку мінімум на один номінал менше зазначеного (див. таблицю).
- Кріплення клемних колодок до поверхні здійснюється за допомогою отворів в ізоляції, що є між усіма втулками.
Увага: При використанні багатожильних провідників з клемними колодками РЕ, як і з усіма клемниками, в яких фіксація здійснюється методом тиску гвинтом (болтом), потрібне обов'язкове попереднє паяння кінців проводів, або їх опресування втулковими (трубчастими) наконечниками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GISelt |
| Страна производитель | Китай |
| Тип элемента крепежа кабеля | Клеммная колодка |
| Наличие изоляции | Да |
| Длина | 36 мм |
| Ширина | 218 мм |
| Диаметр | 7.9 мм |
| Материал изделия | Полиэтилен |
| Цвет элемента крепежа | Белый |
| Тип наконечника | Втулка |
| Тип разъема | Мама |
| Материал изоляции | Полиамид |
| Цвет изоляции | Прозрачный |
| Конструкция | Прямая |
| Способ монтажа | Винт |
| Количество отверстий для крепления | 12 |
| Диаметр отверстия крепежа | 7.9 мм |
| Одноразовое соединение | Нет |
| Шаг крепления | 1 мм |
| Количество модулей | 1 |
| Сечение подключаемых проводов | 40 кв.мм |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура | 90 град. |
| Максимальный ток | 3 А |
| Максимальное напряжение | 450 В |
| Степень защиты IP | 20 |
- Цена: 155,14 ₴
- Способ упаковки: В полиэтиленовой упаковке







