
Изолятор SM40 М8 c болтом GISELT, силовой, для шины, красный G SM40-B
- Готово к отправке
- Код: G SM40-B
38,35 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Призначення: для кріплення силових шин і інших струмоведучих частин на певній відстані від поверхні, до якої виробляється кріплення.
Матеріал: корпус ізолятора - полімер (високоміцний, самозатухаючий); кріпильні вставки - латунь; гвинти - сталь оцинкована.
Метод монтажу: за допомогою двох болтів. Один болт кріпить ізолятор до поверхні, а другий зміцнює токоведущую деталь до ізолятора. Болти, що поставляються з ізоляторами, універсальні, так як дозволяють застосовувати як ріжкові і накидні ключі, так і викрутки.
Температури експлуатації: від -40 до + 60 °С.
Напруга номінальна: до 1000В.
Одиниця виміру (мінімальна норма відвантаження) - 1шт.
Маркування: висота ізолятора без урахування болтів (мм).
Для зручності споживачів ізолятори поставляються в двох варіантах:
1. Ізолятори, укомплектовані болтами;
2. Ізолятори без болтів.
Матеріал: корпус ізолятора - полімер (високоміцний, самозатухаючий); кріпильні вставки - латунь; гвинти - сталь оцинкована.
Метод монтажу: за допомогою двох болтів. Один болт кріпить ізолятор до поверхні, а другий зміцнює токоведущую деталь до ізолятора. Болти, що поставляються з ізоляторами, універсальні, так як дозволяють застосовувати як ріжкові і накидні ключі, так і викрутки.
Температури експлуатації: від -40 до + 60 °С.
Напруга номінальна: до 1000В.
Маркування: висота ізолятора без урахування болтів (мм).
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GISelt |
| Страна производитель | Китай |
| Тип элемента крепежа кабеля | Шина для кабеля |
| Наличие изоляции | Да |
| Длина | 5 мм |
| Ширина | 4.1 мм |
| Диаметр | 4.1 мм |
| Материал изделия | Латунь |
| Цвет элемента крепежа | Красный |
| Тип разъема | Мама |
| Материал изоляции | Полиамид |
| Цвет изоляции | Красный |
| Конструкция | Прямая |
| Способ монтажа | Винт |
| Количество отверстий для крепления | 1 |
| Одноразовое соединение | Нет |
| Шаг крепления | 1 мм |
| Количество модулей | 1 |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Минимальная рабочая температура | -50 град. |
| Максимальная рабочая температура | 80 град. |
| Максимальный ток | 380 А |
| Максимальное напряжение | 1000 В |
- Цена: 38,35 ₴
- Способ упаковки: В коробке





