
Зажим анкерный ЗА 1.2 (4×16-25) ZELK Запорожье, натяжитель СИП
- Готово к отправке
- Код: ЗА1.2(4×16-25)Запорожье
32,61 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Затискач анкерний ЗА-1.2
Анкерний затискач служить для анкерного кріплення СІП з чотирма жилами.
Клиновидна конструкція затискача забезпечує компенсацію усадки ізоляції проводу в процесі експлуатації і гарантує надійність закріплення.
Затискач гарантує надійне кріплення всіх типів СІП, незалежно від виду ізоляції. Перевага даного виробу полягає в його легкості і надійності. Основні деталі виробу виконані з матеріалів, що майже не піддаються корозії, а його конструкція виключає пошкодження захисної оболонки кабелю.
Конструкція затискача з дротовим вухом, яке можна від’єднати, дозволяє протягнути анкерний затискач через петлю, кільце, отвір і закріпити затискач не тільки на гаку.
Країна виробник: Україна
Діапазон перетинів жил: 4х16-25кв.мм
Матеріал виробу: Сталь з термодифузійним цинкуванням, поліпропілен
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип арматуры для ЛЭП | Зажим для ЛЭП |
| Тип зажима | Натяжной |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Устойчивость к агрессивным средам | Да |
| Высота | 55 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Минимальный диаметр сечения | 16 мм |
| Максимальный диаметр сечения | 25 мм |
| Минимальная температура окружающей среды | -40 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 70 град. |
- Цена: 32,61 ₴
- Способ упаковки: В полиэтилене






