ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
220vip.com.ua
вверхвниз

Зажим анкерный ЗА 2.2 (4×16-25) ZELK Запорожье, ЛИТОЙ натяжитель СИП
- Готово к отправке
- Код: ЗА2.2(4×16-25)Запорожье
58,65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Зажим анкерный ЗА 2.2 (4×16-25) ZELK Запорожье
Затискач анкерний ЗА-2.2
Застосовується для анкерного кріплення чотирьох ізольованих проводів ліній відгалужень і вуличного освітлення.
Клиновидна конструкція затискача забезпечує компенсацію усадки ізоляції проводу в процесі експлуатації і гарантує надійність закріплення.
Конструкція виробу гарантує надійне кріплення до стін, стелі або опор. Деталі затискача виготовлені тільки з якісних матеріалів, слабо піддаються впливам агресивного середовища. Компактні розміри і мала вага виробу полегшують його установку.
Країна виробник: Україна
Діапазон перетинів жил: 4х16-25кв.мм
Матеріал виробу: Сталь з термодифузійним цинкуванням, поліпропілен
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип арматуры для ЛЭП | Зажим для ЛЭП |
| Тип зажима | Натяжной |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Устойчивость к агрессивным средам | Да |
| Длина | 176 мм |
| Высота | 84 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Минимальный диаметр сечения | 16 мм |
| Максимальный диаметр сечения | 25 мм |
| Минимальная температура окружающей среды | -40 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 70 град. |
Информация для заказа
- Цена: 58,65 ₴
- Способ упаковки: В полиэтилене






