ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
220vip.com.ua
вверхвниз

Зажим анкерный ЗА 3.2 (4×25-50) ZELK Запорожье, натяжитель СИП
- Готово к отправке
- Код: ЗА3.2(4×25-50)Запорожье
123,45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Зажим анкерный ЗА 3.2 (4×25-50) ZELK Запорожье
Затискач анкерний ЗА-3.2
Застосовується для анкерного кріплення чотирьох ізольованих проводів невеликих основних магістралей.
Завдяки болтовим з’єднанням бічних пластин затискач кріпиться на кронштейни, гаки та конструкції закритого типу. Конструкція затискача з двома пластинами з боків і болтом з гайкою, що з’єднують їх, дозволяє від’єднати болт, і протягнути анкерний затискач через петлю, кільце, отвір, і закріпити затискач не тільки на гаку.
Клиновидна конструкція затискача забезпечує компенсацію усадки ізоляції проводу в процесі експлуатації і гарантує надійність закріплення.
Країна виробник: Україна
Діапазон перетинів жил: 4х35-50кв.мм
Матеріал виробу: Сталь з термодифузійним цинкуванням, поліпропілен
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип арматуры для ЛЭП | Зажим для ЛЭП |
| Тип зажима | Натяжной |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Устойчивость к агрессивным средам | Да |
| Длина | 230 мм |
| Высота | 40 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Минимальный диаметр сечения | 20 мм |
| Максимальный диаметр сечения | 50 мм |
| Минимальная температура окружающей среды | -40 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 70 град. |
Информация для заказа
- Цена: 123,45 ₴
- Способ упаковки: В полиэтилене






