ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
220vip.com.ua
вверхвниз

Зажим анкерный ЗА 5.2 (4×70-120) ZELK Запорожье, натяжитель СИП
- Готово к отправке
- Код: ЗА5.2(4×70-120)Запорожье
345 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Зажим анкерный ЗА 5.2 (4×70-120) ZELK Запорожь
Затискач анкерний ЗА-5.2
Застосовується для анкерного кріплення чотирьох ізольованих проводів основних магістралей, а також до опор, за допомогою настінних, наскрізних, бандажних та інших гаків. Клиновидна конструкція затискача забезпечує компенсацію усадки ізоляції проводів і гарантує надійність кріплення.
Країна виробник: Україна
Діапазон перетинів жил: 4х70-120кв.мм
Матеріал виробу: Сталь з термодифузійним цинкуванням, поліпропілен
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип арматуры для ЛЭП | Зажим для ЛЭП |
| Тип зажима | Натяжной |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Устойчивость к агрессивным средам | Да |
| Длина | 395 мм |
| Высота | 77 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Максимальный диаметр сечения | 120 мм |
| Минимальная температура окружающей среды | -40 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 70 град. |
Информация для заказа
- Цена: 345 ₴
- Способ упаковки: В полиэтилене








