ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
220vip.com.ua
вверхвниз

Скрепа SS 201 ZELK Запорожье, для бандажной ленты, крепеж крюков кронштейнов, Бугель
- В наличии
- Код: G-SS201 TIGER
9,84 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Скрепа для бандажної стрічки
Скрепа СК для бандажної стрічки шириною 20мм використовується для фіксації бандажної стрічки за допомогою обжимного інструменту.
Скрепа виконана з високоякісної нержавіючої сталі, яка не піддається корозії і має тривалий термін служби. Виріб стійкий до перепадів температур.
Країна виробник: Україна
Товщина металу вироби: 1,5мм
Матеріал виробу: Нержавіюча сталь.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип арматуры для ЛЭП | Скрепа для ЛЭП |
| Тип зажима | Натяжной |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Устойчивость к агрессивным средам | Да |
| Длина | 25 мм |
| Высота | 12 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Упаковка | Коробка |
Информация для заказа
- Цена: 9,84 ₴
- Способ упаковки: В коробке









