ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз
-6%7 дней
Кросс-модуль ETI EDB-415 4p, 3L+PE/N, 125A (15 выходов), блок распределительный в корпусе на динрейку 1102305
- Готово к отправке
- Код: 1102305
816 ₴
767,04 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Особливості
Артикул: 001102305 Назва: EDB-415 Категорія: Блок розподільчий Спосіб монтажу: TH 35 Номінальний струм (A): 125A Номінальна напруга AC (В): 400V Номінальна напруга DC (В): 400V Номінальна напруга ізоляції (V): 500V Вимикаюча здатність (кА): 20kA Кількість клем: 4x15 Висота (мм): 50mm Ширина (мм): 133mm Глибина (мм): 88mm Номінальний перетин: 1.5mm²-16mm² Матеріал корпусу: PA Матеріал затиску: MO-57 Робоча температура (°C): -30°C-85°C Класифікація EC001284 Категорія Одно - и многополюсная клеммная рейка Перетин підкюченного однодротяного провода 1.5…16mm² Номінальний струм In 125A Номінальна напруга 400V Тип електричного приєднання 1 Гвинтове з`єднання Кількість полюсів 4 Кількість клем на полюс 15 Спосіб монтажу Інші Матеріал ізолюючого корпусу Термопласт Потрібна торцева пластина Так Колір Сірий Прозорий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ETI |
| Страна производитель | Китай |
| Тип элемента крепежа кабеля | Шина для кабеля |
| Наличие изоляции | Да |
| Длина | 88 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Материал изделия | Латунь |
| Цвет элемента крепежа | Белый |
| Цвет изоляции | Белый |
| Конструкция | Прямая |
| Способ монтажа | На DIN рейку |
| Одноразовое соединение | Нет |
| Сечение подключаемых проводов | 16 кв.мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Максимальный ток | 125 А |
| Максимальное напряжение | 500 В |
| Степень защиты IP | 20 |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 767,04 ₴
- Способ упаковки: В коробке








